szukam programu do baz

Temat przeniesiony do archwium.
szukam programu ktory pozwalal by tworzyc sobie baze ( lub lepiej nawet wiele baz) slowek, i potem losowo z nich "odpytywal"...zna ktos?...nazwa/..link?/ gdzies cos takiego widzialem ale nie moge znalezc...POMOZCIE!!
jest taki program "wkuwacz"
Najlepszy taki "wkuwacz" to Super Memo - aplikacja t
Jeszcze raz:)
**
Najlepszy taki "wkuwacz" to Super Memo - aplikacja ta ma opracowany specjalny algorytm optymwlanego przymominania słówe/ zdań, których się uczysz. Kurs "Espanol Para ti" używa właśnie Super Mamo- może korzystać z kursu i równolegle stworzyć swoją własną. To b. łatwe:)
Jest także taki programik VTrain- wykorzystuje on sieci neuronowe- program sam sieuczy dostosowywujac powtrórki do tempa/zdolności ucznia. Ale SM jest chyba lepszy ,a już na pewno popularniejszy.
muchas gracias! wkuwacza juz mam przyda mi sie bardzo..a co do supermemo to jest to chyba program niezabardzo darmowy prawda? chyba ze sie myle to prosze o linka :)
Nei wiem jak jest z tym "wkuwaczem" al enajważniejsze, zeby program miał bardzo dobry algorytm powtórek.Bez tego nauka nie jest aż taka szybka. To Super Memo jest dostępne w jakiejś gazecie (wydatek rzędu 5 zł). Więcej info masz na www.ang.pl - tam jest wszystko o Super Memo.
Znalazłem coś takiego dla Ciebie:http://www.super-memory.com/beta/smsetup.php - jest to wersja beta - nie sprawdzałem, no ale myślę że jest legalna:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa