skany z ponsa na worda:)

Temat przeniesiony do archwium.
mam wielka prośbe:)
posiadam skany hiszpanski w 3 miesiace z Ponsa..i zaczełam sie z tego uczyc ..ale jest strasznie zle..moze ma ktos to przerobione na worda???
jesli tak bardzo bym prosila o wyslanie:)
moj mail

[email]

z gory bardzo dziekuje:)
szkoda ze nikt nie ma:((
hej.. nie wiem z ktorego kursu korzystasz czy z tego dla poczatkujacych czy dla średniozaawansowanych ( bo tylko 2 opcje narazie sa ) ale jak ci trzeba cos przepisac to podaj mi strone.. moze bedzie ci łatwiej.. [ten dla pocz kurs w ogole nie jes mi juz potrzebny bo z sredniozaawansowanego czasemjeszcze korzystam]
hej! dzieki za dobre checi ale nie ma sensu tego przepisywac...a tak wogole dopiero zaczelam kurs podstawowy:) no wlasciwie to narazie go odstawilam i zaczelam sie uczyc z mini rozmowek:) mowisz ze skonczyles/as kurs podstawowy..ile ci to czasu zajelo? ile czasu dziennie poswiecales/as?
Hej!! A jak oceniasz te kursy ponsa??
podstawa w tydzien.. ale calymi dniami nad tym siedzialam... rzeczywiscie da sie opanowac jezyk na tyle zeby sie dogadac z rodzimym uzytkownikiem jez hiszp.. jak oceniam?? nie moge porownac z innymi bo tylko z tego korzystalam ale jak sie ma motywacje i checi rzeczywiscie mozna sie sporo nauczyc.. w kazdym razie polecam
Temat przeniesiony do archwium.