Tell Me More Hiszpański

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos z Was miał okazję sie z tego uczyć. Program jest dosyć drogi i zastanawiam sie nad jego kupnem ale najpierw chciałabym się poradzić kogoś kto miał z nim doczynienia czy warto? Hiszpańskiego nie znam w ogole i chciałabym zacząc sie uczyć tego jezyka ale sama. Podobno to najlepszy interaktywny program na rynku. Prosze o rade.Dzieki.
Z tego co sie orientuję to jest bezkonkurencyjny jeżeli chcesz się uczyć mówić i rozumieć (a to jest chyba najważniejsze jak chcesz poznać język). Fajne wrażenie robi rozmowa z komputerem. Np. On ci zadaje pytanie, czytasz jedną z trzech odpowiedzi i jak wymówisz to w miarę poprawnie to program sam to rozpozna i dalej będzie prowadził rozmowę.
Czesc!
jest jeszcze Hiszpanski mówisz i rozumiesz. Calkiem fajny kurs ale tylko dla poczatkujacych. W reklamach widzialem tez Profesor Pedro Slownictwo czyli nauke słówek.

Pozdrawiam
Piotrek
hmmm ja mam Tell me more w domu. jakis czas temu dostałam program od znajomego z hiszpanii, ktoremu przed wyjazdem bardzo on pomógł. Korzystałam z niego tylko pare razy, bo nie moge w ustawieniach znalezc tlumaczenia polskiego . jesli wiecie jak ustawic j. polski to piszcie!!!
Miałam do czynienia, ale tylko na próbę u znajomych.
Po powrocie z urlopu zamierzam go sobie kupić.
A mi sie wydaje, ze to jest przerost formy nad trescia i zaden program nawet z najlepszymi 'bajerami' nie nauczy Ciebie jezyka. Za ta cene mozesz kupic sobie calkiem fajne materialy do nauki.
waszym zdaniej ktory program jest lepszy do nauki espanol para it czy tell me more hiszpanski???jak myslicie mozna nauczyc sie hiszpanskiego bez zbytniego przykladania sie do gramtyki???ucze sie sama i jakos nie mam specjalnie ochoty uczyc sie gramtyki tym bardziej ze nie ma mi jej kto dokladnie wytlumaczyc:/o wiele bardziej wole uczyc sie slow i ogladac filmy hiszpanskie w ogrinale, jak myslicie czy to wystarczy???
> jak myslicie czy to wystarczy?

Jeśli miałaby to być bierna znajomość języka to być może.
Jeśli chcesz nie tylko czytać i oglądać filmy ale rozmawiać to nie.
Elen, bez gramatyki ani rusz. Sama wiem po sobie, ze ten hiszpanstki wychodzi totalnie kwadratowy. Hiszpan moze sie domysli co chcesz powiedziec, ale musi to brzmiec dosc komicznie :))
A ile taki program kosztuje ? Nie lepiej wykupic kurs w szkole albo u jakiegos korepetytora Hiszpana ?
>A mi sie wydaje, ze to jest przerost formy nad trescia i zaden
>program nawet z najlepszymi 'bajerami' nie nauczy Ciebie jezyka. Za ta
>cene mozesz kupic sobie calkiem fajne materialy do nauki.

ale książka do mnie nie mówi, a program tak.
i łatwiej mieć to w jednym miejscu niż w kilku książkach.
a jeśli się uczę to i tak się nauczę - czy z programem czy z ksiażką, tyle tylko, że mi z programem łatwiej i przyjemniej.
Hej!
Chętnie wymieniłbym programy z serii super memo
na program Tell me More hiszpański
Posiadam SuperMemo Espanol para Ti, Extreme English, Advanced English, Intensiv Deutsch, FCE (a także te do nauki fizyki, matematyki,... i coś tam jeszcze)
mój mail to [email]
Pozdrawiam
Hiszpańska gramatyka to jedna z najprostszych ze wszystkich języków europejskich. Jeżeli się zna angielski (a któż nie zna) to nauka czasów idzie jak po maśle. Jedyna trudność dla Polaka to może Modo Subjuntivo ale jak sobie to raz ułożyć dobrze w głowie to potem jest odruchowe.
A ja chetnie bym wymienila Tell Me More Hiszpanski na Intensiv Deutsch.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Sólo en español

 »

Życie, praca, nauka