hiszpanski no hay problema

Temat przeniesiony do archwium.
witam:-)
Hiszkanski No hay problema
jestem bardzo poczatkujacy , i wlasciwie to kupilem ten podrecznik a potem dopiero odkrylem ta strone.
Ma ktos jakies doswiadczenia z tym kursem ? jest to intensywny kurs do samodzielnej nauki.
Za 6 miesiecy mam zamiar sie wybrac do Hiszpani ? czy jak solidnie go przerobie to bede umial mniej wiecej sie porozumiec?
pozdrawiam jacek
Hej.Powiem tak.Mam tą książkę i zaglądam do niej bo ma sporo słownictwa i odpowiada mi system nauki z Supermemo.Nie uważam jednak żeby z tej książki mozna było nauczyć sie języka hiszpańskiego,choćby dlatego że baaardzo uboga w niej gramatyka.Natomiast uważam,że dzięki niej poznasz podstawowe słownictwo i zwroty.Chyba radziłabym zaopatrzyć się w coś jeszcze albo zainwestowac w parę lekcji z nauczycielem.Oczywiście to tylko moje zdanie,bo sama się z tej ksiązki uczę :)))) Pozdrawiam
"Hiszpański No hay problema! To uproszczony kasetowy kurs "Español para ti". Składa się z 2 części, każda zawiera podręcznik i płytę CD z odpowiadająca jej bazą SM oraz 12 plików *.mp3, które są odpowiednikami oryginalnych kaset kursu "Español para ti". Dla posiadazcy mp3-playerów jest to nieoceniona pomoc.

Warto zaznaczyć, ze podobne kursy zostały wydane przez SuperMemo World i Wydawnictwo PWN dla języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

Oprócz tego bardzi pomocne moga okazać się "Rozmówki hiszpańskie w miesiąc" - książeczka, baza SM i pliki mp3.

Podobne rozmówki ukazały się również dla innych języków. Zainteresowanych odyłam na stronę www.supermemo.pl.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia