język hiszpański w 30 dni langescheidt

Temat przeniesiony do archwium.
Jaką to ma wartość ?
heh, zalezy zaplacilam cale 15 zlotych na allegro;))), czy Ci się przyda ???zalezy w jakim stopniu znasz hiszpanski,
ja znałam minimum to mi sie przydalo bo do ksiązki jest kaseta i mozesz wymowe cwiczyc od razu, do tekstów masz tlumaczenie wiec konstrukcje zdania gotowe, to tez sie przydaje, jesli chodzi o gramatyke jako dodatkowy dział to raczej okrojona do minimum, chociaz te podstawowe czasy sa, wiec na poczatek ok. ja bylam zadowolona z zakupu jesli zaczynasz nauke polecam
Witam!
Nowy jestem i nie wiem jakie zasady panują:) Tak wiec żeby nie zaśmiecać to odgrzewam bardzo stary temat choć pytanie trochę inne.
Kupiłem sobie tytułowy kurs bardzo okazyjnie jednak bez płytki. Posiada ktoś zripowaną płytę żeby wrzucić na chomika, rapida lub cokolwiek innego? Traktuję ten kurs jako uzupełnienie Perlina, przydałoby się trochę wymowy.
Z góry dziękuję!
Odezwij się do mnie na maila [email] bądź na gg 5[tel]na pewno coś poradzimy :)
Ja też zakupiłam Język hiszpański w 30 dni-przerobiłam 6 lekcji-ale ciężko mi gramatyka i ćwiczenia idą.:(
Łatwiej i szybciej idzie, gdy ma się wsparcie nauczyciela, samemu trudno się z tego nauczyć
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia