"no hay problema" czy "no hay problema+"

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Czy "no hay problema" różni się tylko tym od "no hay problema+", że zawiera program do organizacji nauki SuperMemo UX. Pytam ponieważ zastanawia mnie to, że zestaw bez plusa jest tańszy od tego z plusem a zawiera chyba to samo oprócz tego programu SuperMemo UX, a przecież pełną wersję programu SuperMemo UX można pobrać na stronie SuperMemo. Więc jeśliby tak było to nie opłaca się kupować tą z plusem bo można kupić bez plusa i ściągnąć sobię SuperMemo UX z ich strony. Niech mnie ktoś oświeci czy dobrze myślę, najlepiej niech wypowie się osoba, która ma ten program z plusem. Z góry dzięki za odzew.
Na plycie starej wersji Supermemo zawarta jest tylko czesc materialu z ksiazki. Nowa wersja zawiera caly material z ksiazki,czyli wszystkie dialogi, cwiczenia, wyjasnienia itp., takze radze kupic No hay problema+. Nie kupuj jednak z ich strony, bo mozna znalezc ten kurs znacznie taniej.
Dzięki za informacje, widziałam faktycznie mają drogo, a w innych miejscach można znaleźć taniej, najlepiej na ceneo porównać.
Baza z Supermemo NIE PASUJE do SuperMemo+

MK

 »

Nauka języka