Całkiem poczatkująca- jaki program-WAZNE!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Przeczytalam duzo wpisow na temat programow do nauki hiszpanskiego ale wciaz nie wiem jaki kupic.

Jestem osoba kompletnie na poziomie zerowym, znam jedynie pare slow. Chcialabym zaczac na powaznie nauke hiszpanskiego, jestem bardzo leniwa i potrzebuje jakiegos programu ktory bedzie mnie motywowal, ktory nie bedzie nudny, ktory bedzie mial duzo cwiczen roznych. Zalezy mi zeby wszytsko latwo bylo wytlumaczone, zeby bylo cos o wymowie, o slowkach, gramatyce, slownictwo. Zeby nie bylo tak ze kupie jakis program i na necie pisze ze to dla osob poczatkujacych a potem sie okazuje ze nic nie lapie bo sie okaze ze juz cos trzeba umiec zeby cos z tego zrozumiec co oferuje program.

Bardzo prosze o porade-jaki program w moim przypadku bylby najlepszy.

Do tych co moze sie znaja- ucze sie angieslkiego z programem Profesor Hnery jestem bardzo zadowolona. Chcialabym zeby program do hiszpanskiego mial podobne cwiczenia.

Prosze o pomoc!
Ja zaczynałam swoją edukacje, z książką "Język hiszpański dla początkujących", taka niebieska. Przerobiłam 15 pierwszyc rozdziałów, i wiedziałam już co nieco...;)
Potem zainwestowałam w kurs "Język hiszpański - No hay problema" oczywiście dla początkujących, ( bez żadnych plusów , bo z takimi się też spotkałam), może pierwsze ze dwa rozdziały były nudne po przerobieniu wymienionej wcześnije książki, ale potem całkiem fajna. mimo iż gramatyka tak sobie wyjaśniona, dużo mi dał ten kurs. generalnie nacisk jest na słownictwo, są fajne czytanki, a pod nimi słówka. Potem ćwiczenia, nie są nudne, ale mało gramatyki. Dlatego wspieram się książkdo gramatyki Jacka Perlina.
Spotkałam się też z książkami gdzie są ćwiczenia na słownictwo w ogole nie znane, co za tym idzie w kółko praowałam ze słownikiem w dłoni, a jest to dosyć nie wygodne. W tym kursie ćwiczenia do danej lekcj dotyczą tych nowo poznanychn słówek z tekstu czytanego no i oczywiście poprzednich lekcji ;)
a i te dialogi, fajnie że nie są takie sztywne, tylko na luzie ;)
Ktos jeszcze moze sie wypowioedziec? Prosze o pomoc
Jest oczywiście wersja hiszpańska Profesora - profesor Pedro, ale tylko do słówek i do konwersacji. Ja ze swej strony baaaardzo polecam serię Tell me more ( w tym wypadku hiszpański, oczywiście). Mnóstwo ćwiczeń, system rozpoznawania mowy i różne tryby nauki - same wymuszają powtórki w ilości zależnej od liczby popełnionych błędów też :)) Bardzo rozbudowana struktura kursu - efekty jednak są znakomite. Aha - jeśli całkiem jesteś początkujący, to początek pracy z programem będzie bardzo trudny (wiem coś o tym:)))
a gdzie to mozna dostać?
A ja z kolei baaardzo tego programu nie polecam:D Przerost formy nad trescia, za taka cene mozna obkupic sie w swietne materialy do nauki. Mozna to uzywac jako dodatek do nauki, nie jako jej trzon.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia