Quiero conocer gente de Polonia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |
Hola, me llamo Jose, tengo 22 años, soy español y estudio en la universidad. Vivo cerca de Madrid. Me gustaría conocer personas de Polonia que quieran aprender o mejorar su español, aprender cultura española o que simplemente quieran tener amistad. También me gustaría a mí aprender cosas sobre Polonia. Quien esté interesado puede agregarme a mi msn: [email] o mandarme un e-mail: [email]

Entiendo español e inglés. No entiendo polaco (todavía jejeje).

Muchas gracias :)
Bienvenido, otro Jose, en este foro! :)
Hola Jose :)
Me llamo Dagmara (Daga), tengo 22 años, soy polaca y vivo en Birmingham (England). Trabajo en Birmingham :) Quisiera conocer español y no puedo vivir sin la musica española :)

buenas noches :)
¡Hola Jose!
si estas interesado en la cultura polaca,quieres conocer gente,tal vez aprender polaco con la ayuda de los que vivimos aqui,entra en el foro de los polacos en españa
Hola Jose:
Recuerda que no hay un sólo foro de polacos en España... por suerte hay muchos otros en los cuales no te borran los mensajes sin motivo. Por ejemplo:

http://hiszpania.org.es/forum/index.php?
(Lo administra Andzela y está escrito principalmente en polaco, con una pequeña sección para hablar en español).

http://www.polonia-es.com/index.php?option=com_simpleboard&Itemid=41
(Lo administra Jorge y está escrito principalmente en español, aunque también tiene una pequeña sección para hablar en polaco).

Busca, lee, compara y decide por ti mismo.
Muchisimas gracias a todos :)
>Recuerda que no hay un sólo foro de polacos en España... por
>suerte hay muchos otros en los cuales no te borran los mensajes sin
>motivo.

++++++++++++++++++

va por mi, sansirolé??
pues estas muy equivocado,chaval...

+++++++++++++++++++++++
>(Lo administra Andzela y está escrito principalmente en polaco, con
>una pequeña sección para hablar en español).

++++++++++++++++++++++
desde luego con una calidad suprema:

jak mowia/pisza polacy mieszkajacy w hiszpanii:

Busco casa para tres estudiantes, para tres meses: Julio, agosto, septiember en Sevilla.

pielucha :panial

¨Vamos a bailar esta vida nueva¨ - Idziemy zatanczyc zycie nowe.

Cafe SAIMAZA, ahora en TV muy buena propaganda con este cafe, bonita lacancion, me gusta mucho(...)Cafe con leche i con una cuchara azucar.

Ahora trabajo en bar.

Me gusta ordenadores y biaje. todo que interesante.

yo tengo un perro , pero a veces y yo siento que hay que lavarlo

el otoño en Polonia es precioso, todas las hojas tiene color oro
(dios... es amarillo oro.)

para mi mucho me falta aquí.

Andalucía tiene solo dos estacion. El verano y otoño/invierno.

y sigue,sigue...

que tengas un buen dia.
buenísimo!!!qué bien es empezar el día con una risa:)))
En respuesta a icaro:

En efecto, ñiquiñaque, va por ti. Eres tan narcisita que desearías un foro donde sólo escribieses tú.
ya lo tiene, viéndolo de cierta manera....:))
que cutre.instálate word o abiword :)

narcisista
Hola Jose. Me llamo Kasia. Como quieras tu escrito por mi. Esto es mi correo: [email]
Saludos con Polonia
ICARO.....ya te conocen todos....hehehehe.....
de verdad tanto os afecta la vida del internet que no podéis estar más relajados? :)o es lo típico polaco que en nuestra lengua se llama pieniactwo y no sé cómo traducir esto al castellano ?:))
BeaI......pieniactwo......tak,i da sie przetlumaczyc na hiszpanski......bede tepil tego typa zawsze i wszedzie,moze nie rozumiesz , bo nie znasz szczegulow sprawy,ale sa tu ludzie co troche wiedza.Nie bede wyjasnial z detalami,chyba ze,naprawde bedziesz chciala poznac ................?????????.......ale lepiej omijac temat........i tego typa.

pozdro
"bede tepil tego typa zawsze i wszedzie"

No fajnie, tylko że to się robi trochę żałosne...

Wiesz, mnie też coś czasem w necie wkurzy, ale poza internetową rzeczywistością mam też prawdziwe życie i jakos nie bardzo mi się podoba idea "tępienia kogoś zawsze i wszędzie" tylko dlatego, że coś tam sobie za pomocą swojej małej klawiatury napisał. Mam swoje sprawy i są to sprawy dużo ważniejsze od tych forumowych pierdół (z całym szacunkiem ale taka jast prawda, każdy czuje się Bogiem do pierwszego tomografu :])
Ok.Ok.Ok. Juz sobie ulzylem..........pozdro,a ztym tomografem to dobre hehehe
Uu, braciszku, a cóż to za cyniczne zakończenie posta??
No cóż Bananku, jedni wyżywają się w internecie, inni prowadzą podwójne życie grając w simsów, a ja mam kaca i zgubiłam dwie dychy. W realu niestety :D
A czemu dobre? Mi, jako że znam Banana od lat nie bardzo się podoba ten czarny humor.
A ja też mam kaca i na szczęście nic nie zgubiłam, idę wypijać duże ilości soku pomarańczowego, aby odzyskać spaloną witaminkę c, to jej brak powoduje ten straszny stan, w którym się teraz znajduję, swoją drogą jaki człowiek głupi, stary a głupi i jak się dorwie do whisky to jakby jej w życiu nie pił, a dzisiaj główka pęka:)))))
zdrowiej szybko Aga
to właśnie miałam na myśli Bananku, tylko nas tu od forumowycgh pierdół nie wyzywaj:)))))
Dzięki, Ty też ;)
Noo... nie chciałem nikogo urazić, w końcu też jestem stałym bywalcem tego Forum, ale staram się nie wczuwać :)
Kochana, znajdź w tym coś pozytywnego - jesteś w Polsce, zgubiłaś 20 PLN a nie 20 Euro - to już coś :D
BeaI......pieniactwo......tak,
i
da sie przetlumaczyc na hiszpanski......bede tepil tego typa zawsze i wszedzie,moze nie rozumiesz , bo nie znasz szczegulow sprawy,ale sa tu ludzie co troche wiedza.Nie bede wyjasnial z detalami
+++++++++++++++++ja chce sie dowiedziec :)

w twoim "stylu" (cytuje)

"..czlowiek ktory sie boi krytyki......nie ma pojecia co to wolnosc slowa ,demokracja i zwykla przyzwoitosc.
No sabes nada......eres un cabron..."

przyzwoitosc w twoim "stylu to uzywanie wulgaryzmow :)

un saludo.
firmado:el que no sabe nada.
przy okazji,jakis czas temu otrzymalem poczta zaiscie ciekawy tekst :)

to o tobie czy o twoim kompanie :
cytuje:

"...Pan X odebral mnie z dworca, wydawal się mily, sympatyczny, i jak niektórzy na tym forum twierdza – inteligentny, ale to wszystko to tylko otoczka. Gosc gada trzy po trzy, głupoty takie ze w pewnym momencie zaczelam zapisywac wszystko z kolezanka żeby mieć z czego się smiac i opowiadac znajomym . dla smiechu przytocze i tutaj kilka hitów :

1) Mój pies szybko was polubił bo jesteście blondynkami, a on za blondynkami przepada.
2) Zagadał dzisiaj do mnie taki jeden gość, w pierwszej chwili myślałem, że to Żyd bo z nosa podobny, ale postura zupełnie nie ta. Okazało się że to Indianiec.
3) - Ciężko jest z pracą. – To może warto iść na jakąś budowę i się tam zatrudnić?? - Nie, na budowę mnie nie przyjmą bo mam za inteligentną twarz.
4) Miałem ciężki wypadek po którym dlugo dochodziłem do siebie, bo nawet przez miesiąc czasu nie miałem wzwodu.
5) W urzędach tutaj trzeba uważać, bo jak Si przychodzi to oni mają tutaj takie poczucie humoru, że lubią sobie powiedzieć do Ciebie „ ty chuju” wtedy Ty musisz odpowiedzieć „ ty dziwko” albo coś w podobnym stylu i wtedy dopiero tutaj mówią, że jesteś fajny więc wydadzą Ci to co chcesz..."

koniec cytatu.
mmaaadre mia, menos mal que está escrito en polaco:)))),muy brillante
I pewnie te twoje "przy okazji" ma dotyczyc........no wlasnie czego?
Icaro.....opisujesz jakies swoje przygody.....sa na miernym poziomie ( tak jak jak ty , zreszta)
disculpa,debería traducir el texto al castellano(si no te hayas dado cuenta,AQUI se escribe en la lengua de Cervantes),pero perdería todo el sentido la mas absoluta estupidez humana representada por un usuario del foro donde se juntan gente como tu.
un saludo.
en caso de respuesta,se pide responder en castellano

(así que no habrá ninguna respuesta :) ,cojeamos de los idiomas,verdad?? )


un saludo.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Szkoły językowe