FIL.ROMAŃSKA PROFIL HISZPAŃSKI na UNIWROC

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Jestem tegoroczną maturzystką i wybieram się na Uniwersytet Wrocławski.Zdaję nowa mature,m.in język hiszpanski i angielski.Oprócz tego zdałam certyfikat DELE Basico(średniozaawansowany).Czy waszym znadiem mam szanse na dostanie się na upragnioną filologię romańską?Czy ktoś wie ilu w tym roku jest chętnych na ten kierunek?Proszę o aktywne uczestnictwo w debacie :)
i Que tengais un buen suerte!
ekhm..miało być dia a nie suerte ;)
zależy jak napiszesz maturkę i jaki poziom wybierzesz....:P

ps. ile już się hiszpana uczysz? i po jakim czasie basico?
Hiszpanskiego ucze sie od 4lat.W listopadzie 2004 zdawalam certyfikat.
trzymam kciuczki za ciebie!!!

ps. bo ja tylko niecały roczek się hiszpana uczę i może się rzucę na jakiegoś inicialka, czy cóć... nieoficjalnie zdałam na jakieś 95%;)
No ja Basico (intermedio) na 88% i jestem zadowolona.Wiadomo..maturke trzeba bedzie zdac nieco lepiej..Marzy mi sie 100% ;););) A co do tego ulatwienia i wiekszych szans to lipa troche..pani z filologii poinformowala mnie,ze beda patrzec tylko na oceny z matury :/ Szkoda w sumie.. :(
Pozdrawiam!!
No jeszcze do wyniku DELE..to wiadomo,ze moglo byc lepiej..ale i tak jak na moj stres na ustnym to 29,5/30 uwazam za czarujący wynik ;) Nie wahaj sie..zdawaj inicial..potem basico i tak dojdziesz to superior :) tylko wymaga to inrtensywnej pracy.JKa sie na razie na superior nie porywam-duza przepasc dzieli go od Basico niestety.. ;)
porwę się, jak wyciągnę od rodziców kasę;) ale zwała, bo nauczycielka mówiła, że iniciala dopiero po 2 takich książkach można, a my jesteśmy w połowie pierwszej;) no ale ja zdolna jestem;) na faczkach z nią intermedio robię;)
a co myslicie o moich szansach dostania sie na iberystyke lub filologie hiszpanska?

mature chce zdac z ang, hiszp i polskiego na poziomie rozszerzonym(ale to za rok dopiero) no i dele basico bym chciala zdac w przyszlym roku:)

un beso:)
tylko w kwesti formlanej (no por meterme contigo)

suerte r.zenski w jezyku hiszpanskim

que tengais buena suerte

bez rodzajnika

po prostu mnie targaja za uszy za takie bledy ( dosyc dlugie juz mam )

i dlatego pozwalam sobie poprawic

Saludos

(Loco)Mattin
heh wybaczam ;)
ale pomylka w tym,ze mialo byc QUE TENGAIS UN BUEN DIA stad wzielo sie "UN" ..zwykła pomylka..ale SUERTE również życze ;)

co to planow kolezanki na forum..
ja dokladnie zdaje to samo a certyf mam w kiewszeni i sama nie wiem jakie mam szanse..tu nie pomoge :)

Salu2
Temat przeniesiony do archwium.