Iberystyka na UW - jaki poziom hiszpańskiego???

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanie do wszystkich co chcą się wybrać na iberystyjkę na UW od października 2005, do już studiujących i w ogóle do wszystkich, którzy coś wiedzą na ten temat.
Chciałabym się dowiedzieć jaki bedzie poziom języka dla I roku od października. Słyszałam, że już od 2 (chyba) lat jest tylko hiszpański od podstaw, a nie ma na I roku grup zaawansowanych wcale. Czy to prawda? I czy ktoś ma jakieś informacje jak będzie od nowego roku akademickiego? Co planuje UW???? Por favor, jeśli ktoś z Was coś na ten temat słyszał, que escriba.
Ah, i jeszcze jedno pytanie: ile jest godzin nauki języka podczas studiów na I roku na tydzień?
dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.
http://www.iberystyka.uw.edu.pl/program/ na tej str masz program studiow i ilosc godzin, a co do poziomu to nic za bardzo na ten temat nie wiem, bo na iberystyke dopiero teraz bede zdawac:D pzdr
Jak się zbierze wystarczająca liczba osób z hiszpańskim zaawansowanym to robią osobną grupę. Nikt nie wie co oznacza ta "wystarczająca liczba".
Z tego co mi jedna laska z iberystyki mowila, bylo tak, ze kilka osob zdawalo hiszpanski na examach to nie robiono dla nich specjalnej grupy, wiec po prostu te osoby mialy przerwe roczną, półroczną w praktycznej nauce języka
Godzin hiszpanskiego lub portugalskiego na 1 roku jest 10

Aha. jeszcze jedno - Jesteś malwi w Gronie? Jest tam forum iberystyki - bardzo dużo rzeczy można się stamtąd dowiedzieć, m in ktoś pisze o zaawansowanych grupach z hiszpańskiego
moglbys dac link tego forum? z gory dzieki:)
http://grono.net/user/pubcomm-showone.jsp?id=4871 ale musisz być w Gronie
No kurcze, nie moge sie tam zarejstrowac, bo podobno potrzebne jest zaproszenie kogos, kto juz tam jest, Dude_ czy moglbys mi wyslac to zaproszenie jesli to jest mozliwe np. na emaila, - [email] - nie wiem specjalnie jak to dziala, ale mam nadzieje ze mozesz mi pomoc, pozdrawiam. :)
Dobra, wysle ci.
A czy ja tez bym mogla prosic?? Bo o iberystyce nie ma za duzo informacji nigdzie:(- takich z pierwszej reki.W razie co podaje maila [email] Byłąbym niezmiernie wdzięczna!!
Oki, też mogę wysłać>
O yyyezzuu jak oni tam zniechecaja ta iberystyke na Gronie... co za optymizm:)
EEee bo sesja jest to każdy teraz narzeka:>
Czy ja tez moge prosic o takie zaproszenie moj mail [email]
Ja również bardzo o nie proszę
[email]
wyslalem
wyslalem...>
sluchajcie, jesli znacie hiszpanski to nie musicie miec przerwy rok w nauce, w tym roku bylo malo takich osób, grupy nie stworzyli, ale osoby z I roku chodzily na zajecia z II rokiem.

a jesli chodzi o zniechecanie na gronie - to nie sesja, taka jest prawda :/
Czy ja tez moge prosic o zaproszenie? [email] :]
witaj

czy ja tem moge prosic o zaproszenie:) z góry dzieki:) [email]
moge wyslac, ale same widzicie-wszyscy na gronie pluja na iberystyke...
taa ale grona inne powiazane z hiszp dzialaja preznie:) i nikogo nie opluwaja:)
Ola;)

Jak wam poszedl CEW z angielskiego? Ile w praktyce wypadaloby miec zeby sie dostac? pozdrawiam;)
sam nie wiem ile bedzie trzeba miec, obliczylem ze na cewie stracilem 4,5% z calosci czyli mam teraz 45,5% jeszce do zdobycia 50% na tescie predyspozycji. w zeszlym roku przyjmowali cos kolo 80%, teraz sadze, ze poprzeczka sie bardzo podniesie, bo matury z angola sa duzo latwiejsze niz testy na uw z zeszlego roku, nie zdziwie sie jesli prog bedzie >90%
czesc jak wyglada egzamin wstepny na iberystyke na uw i czy organizowany jest jakis kurs przygotowujacy do egzaminu?
hej moge tez prosic o zaproszenie na grono.net please moj mail [email] z gory serdeczne dzieki
poszlo;)
Ja również prosiłabym o zaproszenie na grono.net.pl
mój mail: [email]
Z góry dziekuje:)
ja tez skromnie poprosze o zaproszenie na grono... ja z zamiarem zdawania w krakowie iberystyki albo hiszpanskiego... jeszcze sie waham...
pozdrawiam
skleroza... moj meil [email] :')
Ja też proszę o zaproszenie na grono:)w tym roku dostałam się na iberystykę chciałabym tam poszukać jakiś inf.Z góry dziękuję:*
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa