studia na Majorce

Temat przeniesiony do archwium.
hej!mam wielką proźbe!nie wiecie może przypadkiem gdzie można znaleźć cos o studiach na Majorce a bosko by było jakby były to studia w Manacor!!kierunki:dziennikarstwo,psychologia albo inne...a czy iberystyke mozna studiowac w samej hiszpani?aha-nie pragnę wyjechać do Barcy-inny język i jakoś tak ;) muchas gracias a todos!!!!

jeśli cos-majl [email] lub gg-2887795
Na Majorce też mówią w innym języku, który jest dialektem katalońskiego.
Otwierasz Google, wpisujesz Mallorca i universidad... cała filozofia.

Znalazło mi http://www.uib.es/ - Universidad de les Illes Baleares w Palma de Mallorca.

Strona jest chyba po katalońsku, większość studiów też, chociaż są i takie departamenty, gdzie podany jest również język hiszpański. Jest psychologia, filologia hiszpańska, dziennikarstwa na pierwszy rzut oka nie zauważyłam, ale pewnie też jest.

I od razu mogę Ci napisać, że raczej dobrym pomysłem nie jest studiowanie filologii hiszpańskiej/iberystyki w Hiszpanii - tam zajęcia nie rozpoczną się od nauki języka :). Nie byłabym też za dziennikarstwem - dziennikarz musi przede wszystkim świetnie się posługiwać w językiem - przewaga, jaką mieliby nad Tobą nativi już na starcie, może okazać się nie do pokonania.
superrr!!dzięki Wam jesteście boscy...jak cos jescze znajdziecie do pisac grace!;*