socrates -erasmus

Temat przeniesiony do archwium.
hola! czy byl ktos z was na socratesie na Universiadad de Sevilla?
moze mi ktos z was powiedziec co nieco jak tam jest, jak egzaminy, studenci itp,. jaki trzeba miec poziom jezyka, jake sa wasze wrazenia. prosze napiszcie cos, z gory wielkie dzieki
salud
widze , ze nikt z was nie byl. ale jeli jednak cos wiecie, prosze napiszcie:-))
hej rnnie byłem w Sevilli, ale wybieram do się do Cordoby:-)Od pazdziernika będę tam studiował socjologie. Jak chcesz możemy się odwiedzić:-) ty sobie pozwiedzasz Cordobę, a ja Sevillę. rnPa pa
hej kochani!!!
o universidad de sevilla nic nie wiem ale w samej sevilli jest b.duzo extranjeros i ciezko o konwersacje z prawdziwym hiszpanem;)ja jade we wrzesniu na erasmusa do JAEN (okolice sevilli i cordoby:)
Pozdrawiam!
Co ty bredzisz.... skąd u ciebie wiadomości że jest tu bardzo dużo obcokrajowców..... Mieszkam tutaj już jakiś czas i jakoś natknąć się na obcokrajowca ( z wyjątkiem typowych turystów) to prawie jak wygrać w totka.... więc nie wprowadzaj ludzi w błąd....
hola mpsa,mam do ciebie kilka pyatan, zwlaszcza dotyczacych wynajecia mieszkania, bede studiowac od ok. konca stycznia poczatku lutego ale nie chce mieszzkac w akademiku, ile mniej wiecej kosztuje wynajecie samodzielnego mieszkania, albo chociaz pokoju u kogos, jesli sie orientujesz, latwo znalezc, mozesz mi podac swego maila chcialabym byc z toba w kontakcie
z gory dziekuje
hej krzysiek, mozemy sie spotkac czemu nie moj mail [email] podaj mi swojego.
kilka dni temu wróciłam z sevilli i raczej nie zgodzę się z tym że poza turystami nie ma obcokrajowców..;) poznałam znacznie więcej studentów z zagranicy niż rodowitych hiszpanów, co oczywiście nie oznacza że tych ostatnich jest tam niewielu=)rni jeszcze pytanie-czy jeśli uczelnia na którą zdaję nie współpracuje z uniwerkiem w sevilli, nie mam szans na naukę w tym mieście(skoro nie zdawałam na e uczelnię teraz)?rnbuziaki
Temat przeniesiony do archwium.