UJ Filologia hiszp.-zaocznie -KTO SIĘ DOSTAŁ?

Temat przeniesiony do archwium.
[wpis usunięty]
hey, nie bedziesz w prawdzie ze mna studiowac, ale oświecę Cię że te studia są wieczorowe a nie zaoczne, a to jednak różnica.
Pozdrawiam.
a z ciekawosci, jaki byl prog na wieczorowe?
No własnie- wprowadzili te debilne i nastawione tylko na kasę zmiany a człowiek nie moze zrobić normalnych zaocznych magisterskich studiów 5-letnich jak wszędzie.
Zeby się dostać na magisterskie eksternistyczne trzeba im zabulić przez rok ponad 5000 zł bo bez tego roku nie da rady. Oczywiście rok zmarnowany jesli ktos zna juz hiszpański.
Albo zostać na wieczorowych i robić studia na 2 rzuty z licencjatem. Tylko, że program jest inny i zajęcia wieczorowe a na dodatek kosztuje to podwójnie!
A skad to masz takie informacje? Ja za semestr na eksternie UJ place 1250 i uwazam ze cena jest spoko.
No własnie. A za semestr wieczorowych żądają dwa razy tyle. Dawniej chyba był jakis egzamin z jezyka aby wejśc na eksternistyczne a teraz trzeba zaliczyć rok osobno.
Ze mna :D:D
Na eksterna trzeba być po roku filologii i zdać egzamin(z tego co wiem).
Jak taki egzamin wygląda i jakie są wymagania ??:) poziom etc i jak w praktyce takie studia wyglądają?
heja mozesz mi powiedziec jak to jest z tymi wieczorowymi? po tym jest licencjat czy jak? [gg] dzieki
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia