filologia hiszpańska UAM 2008/2009

Temat przeniesiony do archwium.
Wybiera się ktoś na filologię hiszpańską na UAM w tym roku?? Jak myślicie, będzie dużo chętnych?
czy na UAM trzeba zdawać hiszpański? ^^
Z tego co sie orientuje to nie
holas hablas espanol? soy manuel vivo en poznan y bueno conociendo gente que le gustaria intercambiar polaco por espanol, si te parece la idea comunicate,
[email]
hasta luego.
Zamierzam składać papiery na UAM na filologię hiszpańską:)
wymarzyłam sobie ten hiszpański, ale oczywiście mam obawy czy to przyszłościowy kierunek itp.itd. - stara śpiewka;)
pozostaje tylko poczekać sobie do 30 czerwca (!) na wyniki i...zobaczymy:) jestem dobrej myśli, choć podobno w zeszłym roku próg punktowy wyniósł aż 92,33 pkt, to prawda? wydaje mi się, że to dużo, ale pewnie po prostu jeszcze życia nie znam
W zeszłym roku próg rzeczywiście wynosił ponad 92 punkty, ale potem spadł do 83 punktów, więc możesz być w dobrej mysli :)
hej Juliette 88 czy możesz podać swoje gg lub email? bo bardzo bym chciała pogadać o twoim kierunku bo w tym roku też składam na hiszpańską. troche spanikowałam bo znalazłam ranking w gazecie w necie gdzie było podane, że ostatnia osoba jaka była przyjęta to miała 92pkt! a Ty napisałaś, że próg spadł to już sama nie wiem:(
a to jest mój mail jakby co: [email] Naprawdę byłabym bardzo wdzięczna
Hej! moje gg to: 5713349 :)Zapraszam!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka