Filologia hiszpanska UAM, prosba o notatki :)

Temat przeniesiony do archwium.
Hola! Wlasnie stalam sie szczesliwa czlonkinia listy 50 osob przyjetych na pierwszy rok :D czy nie ma przypadkiem kogos starszego kto chcialby podzielic sie notatkami ? interesuje mnie wszystko co tylko wpadnie wam w rece ;) bede baaaardzo wdzieczna! :*
Słuchaj wprawdzie nie studiuje na UAM ale moja lektora z hiszpańskiego studiowała na UAM-ie więc od niej mam jakieś tam materiały jak byś była zainteresowana ...
Hej, mnie też interesuje wszyyystko cokolwiek robi filologia hiszpańska w Poznaniu :). Ja studiuję w Krakowie ale magisterkę chciałabym zrobić na UAM w Poznaniu, więc chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto tam studiuje/ będzie studiował hiszpański żeby zorientować się co i jak :) (zwłaszcza odnośnie różnic programowych...).

hexehexe:g dzie w krakowie studiujesz hiszpański? na UP czy UJ?
oczywiscie, wszystko co tylko masz :) masz to w wersji elektronicznej? moj mail to [email] jakby co
Cytat: hexehexe
Hej, mnie też interesuje wszyyystko cokolwiek robi filologia hiszpańska w Poznaniu :). Ja studiuję w Krakowie ale magisterkę chciałabym zrobić na UAM w Poznaniu, więc chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto tam studiuje/ będzie studiował hiszpański żeby zorientować się co i jak :) (zwłaszcza odnośnie różnic programowych...).

ja od października startuję, więc możemy być w kontakcie :) o ile informacje o 1 roku ci coś dadzą :P
kasieńka13 - jasne, żadnym rocznikiem nie pogardzę :D jesteś zaawansowana czy zaczynasz od zera?

Anczi87 - studiuję na UP.
edytowany przez hexehexe: 29 lip 2011
zdawalam mature rozszerzona, ale moje zdolnosci nie sa jakies nadzwyczajnej, wiec nie wiem, czy nie przydziela mnie do grupy sredniozaawansowanej. mam w sumie nadzieje, bo troche sie boje :D masz jakies gg, albo facebooka, zebysmy moglby byc w kontakcie ? forum nie sprawdzam az tak czesto :) mozesz odezwac sie do mnie 4584440, [email] albo Kasia Żm na fb :)
Temat przeniesiony do archwium.