Lublin

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
Hola! hace dos años estoy aprendiendo español. Me gusta mucho la esquela de Enrique Zanni. Pienso, que Iberia es muy mala, porque la gente, que yo conozco estaba aprendiendo allí y no sabe la mayoría de palabras y las formas de la lengua.

Cześć! Od dwóch lat uczę się hiszpańskiego. Bardzo podoba mi się szkoła Enrique Zanni. Myślę, że Iberia jest bardzo słaba, ponieważ ludzie, których znam, uczyli się tam i nie znają większości słów i form językowych.
Czy ktoś przygotowywał się do egzaminów DELE w szkole Euro Edukacja na Narutowicza ?
Bardzo proszę o opinie na temat lekcji indywidualnych albo kursów przygotowujących do egzaminów DELE w szkole Euro Edukacja na Narutowicza w Lublinie.
Bardzo proszę o opinie na temat lekcji indywidualnych albo kursów przygotowujących do egzaminów DELE w szkole Euro Edukacja na Narutowicza w Lublinie.
Dobra szkola, pollecam, przynajmniej taka byla dwa lata temu.
Dziękuję
Nie wiem jak z kursami, ale jak zdawałam certyfikat to atmosfera była bardzo przyjemna:))
a ja chodzę do Dialogo już drugi rok (też na Narutowicza) i mogę polecić tę szkołę z przyjemnością. Miła atmosfera, zaje...i lektorzy i nowi znajomi to chyba to o co chodzi w nauce języka, pozdro
tylko nie IBERIA!!!!!!!!!!!!!!!
Jak ktos ma ochote na kosztowny koszmar polecam IBERIE. Nie wiem, czy ktos z osob z ktorymi mialam zajecia(pan wlasciciel i nieszczesny Diego) maja jakiekolwiek podstawy metodyczne do uczenia jezyka, ale nie widac.
jesli ktos chce czekac na wiecznie spoznionego lektora i tlumaczyc slowka przez CALE !!! zajecia, polecam gorrraco. zajecia na poziomie B1+ - totalna kicha
GDZIE MAM SZUKAĆ OSÓB, KTÓRE PRYWATNIE UDZIELAJĄ LEKCJI HISZPAŃSKIEGO? PROSZĘ O POMOC, CHODZI MI O LEKCJE W DOMU, POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna