dobra szkoła w Białymstoku

Temat przeniesiony do archwium.
!Hola! :):):)
Chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj jakaś osóbka, która uczy się w Białymstoku hiszpańskiego:) Jeśli tak proszęo namiary na jakąś dobrą szkołę językową:):):)

P.S. Co sądzicie o Empiku??

Z góry dziękuję:):):)
Empik\'a w żadnym mieście nie polecam - jestem lektorem języków obcych i poziom przez nich reprezentowany a także solidność udzielania lekcji pozostawiają wiele do życzenia. Idź do pracy i w wakacje rób kursy w Salamance. No cóż. Wiedza kosztuje.
Pozdrawiam.
hej:) może jest tu jdenak ktoś z Bialegostoku?? Będę bardzo wdzięczn aza pomoc:):):)
ja tez z chcecia bym skorzystala z jakiejs dobrej szkoly...ale w bialym podobno taka nei istnieje :PP tyle co mnei poinformowano..a moze chociaz ktos zna jakichs korepetytorow.. i ile biora na godzinke nauki:)) z gory dzieki...
hej to autorka;::):):) a wiec ja zadalam to samo pytanie na inym forum i tak dowiedzialam sie ze podobno empik jestniezly:)::) i wlasnie chce sie tam zapisac, ale niestety pok co nie ma takiej grupy ktora by mi odpowiadala:( czyli jedno spotkanie w tygodniu w sobote:( ale moze sie uda jeszcze:)
hej to znowu ja;P:P:P moze ktos z Was uczyl sie albo slyszal cos o szkole jezykow obcych "Języki świata" ??? Bede baaardzo wdzieuczna za info:):):)
ja planuje zapisac sie do jezykow swiata ;) empiku nie polecam
Pare tygodni temu zaczelam nauke w jezykach swiata.Musze przyznac ze skusila mnie cena...hiszpanski dla poczatkujacych kosztuje tam ok 920zl (kurs sobotni), w porownaniu do innych szkol to stosunkowo tanio.Musze przyznac ze to byl strzal w 10 ! Grupa liczy 5 osob, zajecia prowadzone sa przez native sp., mkniemy szybciutko do przodu... :) goraco polecam :)
podasz mi adres www tej szkoły języków
http://www.jezykiswiata.pl/ pozdrawiam
Karolek, czy nadal uczysz się w Językach Świata?? Albo czy długo uczyłeś się tam?? Npisz mi proszę coś więcej o tej szkole, lektorach itd.? Byłam tam na kursie wakacyjnym i bardzo mi się podobało. W tym roku wybieram się znowu (czekam tylko aż zbierze się grupa średniozaawansowana) i od października chciałabym się zapisać na kurs przygotowujący do certyfikatu TELC, albo na zwykły (jak nie będzie grupy na certyfikatowy). Możesz pisać na maila: [email] (W temacie wpisz: hiszpanski - języki świata)
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Kultura i obyczaje