Jutro ide do szkoły europejskiej na.....

Temat przeniesiony do archwium.
Jutro sa dzwi otwarte w najlepszym liceum w mieśie jest to oczywiscie Liceum językowe Angielski Włoski Hiszpański i Łacina i mam taki nie typowy problem czy na te dzwi otwarte wziąść któregoś z rodziców(mame) czy tak samej isc! nie chce być sama bo mama sie moze przydać doradzic a jak pujde z mama i bede sama to moze to być żle odebrane przez rówieśników
POMOCY POMOCY POMOCY POMOCY POMOCY
Ludzie, chyba jesteśmy i robimy to co chcemy i nikt nie powinien się z Ciebie śmiać, bo wzięłaś mamę ze sobą. Jeśli nie jesteś na tyle samodzielna żeby podjąć jakąs decyzję, to weź mamę. No a jeśli jednak uważasz, że nie, to może masz starszą siostrę czy brata, który popatrzy na to wszystko z boku i pomoże Ci coś zdecydować. Mamie możesz później wszystko w domu opowiedzieć ;)
Salu2
Ta byłąm na tych dniach otwartych i dobrze ze wziełam mame!!!!!
bo było zebranie w au;i chyba tylko 2 kolesi byo samych ufff........ lepirj mi:)
Marlenko droga,

zanim zaczniesz uczyc sie tych wszystkich pieknych jezykow popracuj jeszcze nad ortografia jezyka ojczystego, bo zawstydzasz: "pujde" Fe! Wprawdzie wtorny analfabetyzm jest juz faktem, lecz nie podnos jego wskaznika. Wytrwalosci zycze w nauce.

 »

Pomoc językowa