hiszpański od podstaw

Temat przeniesiony do archwium.
hej, kto ma namiary na szkołę języka hiszpańskiego, z tym,że chcę zacząć od podstaw i zastanawiam się czy konieczny jest na początku native speaker, bo raczej nic nie zrozumiem, a z drugiej strony szybsza jest z nim nauka.
Co o tym sądzicie??
Dzięki za rady i kontakty
zapomniałam dodać że chodzi o Warszawę :)))
nie mam pojecia o szkolach w Wawie bo jestem z Poznania, ale jesli chodzi o native speakera to nie wahaj sie ani chwili!! ja tez zaczelam nauke od podstaw na poczatku tego roku szkolnego, tzn jakos na poczatku listopada (grupa sie nie mogla zebrac, a potem sie zaczela rozpadac i jest nas tylko 4, a na lekcje chodza razem ze mna 2 osoby :)), i od razu zaczelam z nativem. Bylo smiesznie, bo jego angielski jest przezabawny, mowi z tak silnie hiszpanskim akcentem, ze nawet osoby z biegla znajomoscia angielksiego mialy problem :D. Ale to bylo tylko na poczatku, teraz rozmawiam tylko po hiszpansku, bo juz nie uznaje zadnego innego jezyka ;-). Jest super!!!!! Nie wahaj sie ani chwili, w ten sposob sie bardzo duzo nauczysz, oczywiscie musisz miec tez jakiegos Polaka to wyjasniania roznych niuansow gramatycznych :).
muchos besos
dzięki serdeczne za rady. lepiej od razu na głęboką wodę.
hej, a gdzie chodzisz na te kursy? bo chciałam się zapisać od nowego roku szkolnego właśnie w Poznaniu...
ja jestem w JDJ, ale nie wiem czy w przyszlym roku cos z tego bedzie, bo zdaje sie ze w calej szkole jest tylko nasza grupa hiszpanskiego (czyli od podstaw), ktora raczej sie rozpadnie (w ogole zaczelismy zajecia miesiac pozniej bo nie moglo sie zebrac to minimum 6 osob niezbednych do rozpoczecnia zajec....teraz nas jest 4 - formalnie ;-) - ale juz nie moga nas rozwiazac ). Mnie juz w przyszlym roku pewnie w JDJ nie bedzie, bo chce przeskoczyc jeden poziom, wiec musze poszukac jakiejs innej szkoly. Albo bede chodzila do mojego native'a prywatnie . Pozyjemy, zobaczymy, poszukaj, na pewno jeszcze znajdziesz cos fajnego.
Dzięki za info. W takim razie zacznę się rozglądać we wrześniu.
I powodzenia :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa