dobra szkola hiszpanskiego w hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos zna jakas fajna szkole jezyka hiszpanskiego w hiszpanii???
don Quijote albo Sprachcaffe
jeszcze nie byłam na takim kursie ale gdyby mnie bylo stac to wybrałabym jedna z tych
Czesc,
zalezy gdzie chcesz jechac. Ja byłam w tym roku w Walencji i było super!! Info na temat szkoły znajdziesz na http://www.najezykach.pl/?action=kursy Jest też ciekawa oferta kursu w Barcelonie, więc warto się rozejrzeć.
A ktora polecasz? Ja myslalam o takich miastach jak Madryt, Walencja albo Barcelona ale czy znasz inne oferty?
Czy znacie jakas szkole w Madrycie???
Właśnie słuchajcie szukam szkoly gdzies na polnocy hiszpanii nie wiecie jak moge znalesc??????????
Polecam tą szkołę w Walencji, bo tam byłam. Ta w Barcelonie ma dobre ceny, ale jeszcze jej nie znam. Na tej samej stronie znajdziesz tez info o szkole Proyecto Espanol-tam bylam dwa lata temu i tez mi sie podobalo:)
no to jak zna ktos jakas fajna szkole? Ja, zkonczylam nauke w szkole jezykowej na poziomie zaawansowanym i szukam czegos na wakacje....
Poszukaj na tej samej stronie najezykach.pl . NIestety nie byłam nigdy na pólnocy Hiszpanii, więc nie potrafię nic polecić...
hej, ja bylam w tym roku w Sewilli, na kursie w szkole Clik. Bardzo mila atmosfera, fajni lektorzy, duzo zajec dodatkowych. Lokalizacja w samym centum Sewilli w pięknym, typowo andaluzyjskim stylu:) Polecam.
w tym roku bylam w Salamance, w Colegio Delibes..
swietna szkola, bardzo ja polecam. Jezyk piekny, czysty, nauczyciele sympatyczni, zajecia dodatkowe (np. ogladanie filmow po hiszpansku,wyklady na rozne tematy,tapas,kregle,kolacja z przyjaciolmi z colegio)poza tym nauczyciele wiedza co i jak maja robic. A Salamanca sama w sobie jest cudowna. Urocze uliczki i tetniace zyciem dyskoteki kazdego dnia. Nie ma czasu na nude..
jakby ktos chcial jakis info chcetnie [email]
chociaz polecam stronke www.najezykach.pl Ja tam znalazlam wiele i uzyskalam pomoc od autorki tej strony i teraz pragne pomoc innym ;)))
salud
ja bylam w tym roku w Maladze (ze Sprachcaffe), szkola, nauczyciele i miasto super! (to ostatnie ciut brudne....ale to nic ;P). goraca polecam!
Ja byłem w lutym w Salamnce w Colegio Delibes super szkoła polecam.http://www.colegiodelibes.com/pl/index.asp. [email] 4209613
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa