Kurs wakacyjny hiszpanskiego PORTO ALEGRE

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś uczestniczy w wakacyjnym intensywnym kursie języka hiszpańskiego w szkole językowej Porto Alegre? Ciekawa jestem opinii i czy warto się zapisać. Interesuje mnie szkoła w Katowicach ale jak ktoś uczęszcza na kurs w Krakowie to też chętnie poczytam. Pozdrawiam!
Hola. Uczę się w Krakowie. Grupa jest nieduża, dzięki temu więcej korzystam. Tempo jest dosyć szybkie, jak to na kursie intensywnym, ale w sumie jestem zadowolona i jak tylko dam czasowo radę do w październiku będę kontynuować na kursie normalnym. Więc jeśli nie masz planów wyjazdowych na wakacje to polecam.
mam pytanie z jakich ksiazek korzysta sie w Porto Alegre na poszczególnych poziomach??
Hola! Właśnie kończę kurs w PORTO ALEGRE w Katowicach. Jest fantastycznie! Uczy mnie Gosia, która jest bardzo miłą lektorką. Zajęcia są dynamiczne i mnóstwo się na nich dzieje. Nie nudzę sie na lekcjach, a to olbrzymia zaleta. W szkole panuje świetna atmosfera. Bardzo dużo się nauczyłam, w tak krótkim czasie. To naprawdę bardzo intensywny kurs. Gdyby nie moje plany wakacyjne, na pewno kontynuowałabym w sierpniu. Ale wrócę we wrześniu!
Szukam towarzystwa na wakacyjny kurs hiszpańskiego w Porto Alegre(Kraków ul. Gertrudy) w lipcu w godzinach porannych(do ustalenia) 1 poziom. Potrzebujemy kilku osób do zmontowania grupy. Cena jest naprawde atrakcyjna 400zł za 40 kilka godzin. 3VII-27 VII codziennie bez pt, sob i nd.
Bardzo mi zależy na tym kursie, bo chciałabym w końcu nadgryźć trochę hiszpańskiego:) a godziny np 9-11h jest fajna. Rano się uczy, a potem można korzystać z wakacji lub tez pracować

Kontakt ze mną [gg]
Jesli chodzi o poziom podstawowy to korzysta się z ksiązki "Nuevo Ele Inicial 1". Na innych poziomach nie orientuje sie.

Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.