Wroclaw - Alba Holder School

Temat przeniesiony do archwium.
witam,

szukam mozliwosci nauki jezyka hiszpanskiego (od zera) na dosc wysokim poziomie; jak na razie slyszalem o "El Universo" (http://www.eluniverso.pl/) ale natknalem sie na ulotke szkoly Alba Holder School (http://www.holder.prv.pl);

czy ktos z Was wiec cos na ich temat? czy warto tam sie zapisac? jesli nie tam to co polecacie?

dziekuje,
sfp
el universo specjalizuje sie w hiszpanskim...ta szkole znam a tej drugiej nie a jak na nia patrze cos mi sie wydaje ze nie jest swietna. jesli juz mowisz po hiszp i chcesz zdawac np dele intermedio lub iniciala to polecam kursy hiszp przygotowujace do tych egz na akademii ekonomicznej. na jej stronie sa informacje
No przeciez napisala, ze od zera to jakie Intermedio? :)
El Universo to bardzo dobra szkolka, male grupki, tylko dosc droga; system nauki jest w trymestrach, wiec caly rok to kupa kasy. Ale paru moich znajomych chodzilo i byli zadowoleni. Alba Holder to Kubanka, ktora prowadzi we Wrocku kursy Salsy i tancow latynoamerykanskich i stad ja znam, ale nie mam pojecia jaki jest poziom nauczania w jej szkole.
sory nie przczeytalam dokladnie:) oczywsice jak od zaera to polecam el universo. a odradzam lektora bo jest naprawde kiepski...
Czesc,

Zastanow sie nad korepetycjami z hiszpanskiego. Sosbiscie mam duzo znajomych z roku ktorzy ucza w roznych szkolach jezykowych a takze w el universo.
Nauka w szkole jezykowej ma wiele atutow ale uwazam ze korepetycje sa przede wszytkim tansze za godzine i daja ci mozliwosc bezposredniego kontaktu z lektorem, sa ciekawsze, duzo wiecej mozesz zrobic, zreszta to zawsze ty jestes w centrum zainteresowania a nie reszta grupy i kazda watpliwosc zostaje natychmiast rozwiana.

Polecam sie na przyszlosc,
Absolwentka iberystyki
[email]
Arcoiris to ja Alba Holder jeśli naprawdę cheć uczyć się języka hiszpański u mnie jesr najlepiej. Zaprszam do Tropicana ul WiEzienna [email]
Hola!
Soy Alba Holder la directora del centro latino Tropicana y te invito a visitarnos para que conozcas mas de cerca nuestra cultura latina,bailes y costumbres;asi como tambien nuestra lengua con sus peculiaridades y distintos sabores.
Mas info www.centro-tropicana.com owww.maracas.sisco.pl
Saludos,

alba Hdolder
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe