Profi- lingua

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym się dowiedzieć jaki jest poziom nauczania języka hiszpańskiego w krakowskiej szkole Profi- Lingua.(ceny w tej szkole nie są takie kolosalne) Od tego roku zamierzam się uczyć tego gorącego języka i chciałbym wybrać jak najlepiej. Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie wiem jak Profi Lingua stoi z hiszpanskim, ale w zeszlym roku zapisalam sie tam na angielski, na poziom CAE i niestety byly to pieniadze wyrzucone w bloto. Fakt, ze Profi jest stosunkowo tania, ale grupy byly 12-15 osobowe, lektor koszmarny i do tej szkoly mam uraz i kazdemu ja odradzam. I wiem, ze wiele osob ma podobne odczucia. Profi Lingua jedyne co ma bardzo dobre to reklame, bo zasypuje ludzi ulotkami i kole w oczy billboardami, aczkolwiek poziom nauczania pozostawia wiele do zyczenia.
I skoro angielski, w ktrym ta szkola sie niejako "specjalizuje" jest marny, to obawiam sie, ze poboczne jezyki jak wloski czy hiszpanski to juz w ogole tragedia.
Wydaje mi sie, ze lepiej zaplacic troche wiecej i isc do porzadnej szkoly jezykowej. Jezeli jestes z Krakowa, polecam Porto Allegre, o tej szkole bylo tutaj juz sporo tematow, wiec poczytaj, to naprawde dobra inwestycja.
Sam chodziłem do Profi na hiszpański i nie polecam. Lekcja trwa tylko 40 minut, do tego zajęcia prowadzonę są przez lektorkę Polkę, której poziom zaawansowania hiszpańskiego jest wątpliwy. Bardzo liczne grupy do 15 osób to kolejny mankament. Ja przeszedłem z Profi do pobliskiego LinguaLandu- ceny, bo pod tym kontem sie przyglądasz Szkole, mają indentyczne, o ile nie ciut niższe, zajęcia trwają 45 minut, prowadzi je polska lektorka na przemian ze świetną, pełną humoru i wdzięku Hiszpank-Laurą. Z oferty wynika ,że w grupie może być maksymalnie dziesięciu słuchaczy, ale w mojej ,w zeszłym roku było nas tylko sześciu. Ja osobiście gorąco polecam. Jesli masz więcej pytań , pisz- [email]
Dzięki za wasze opinie. Ostatecznie mnie one przekonały i wybiorę Porto Alegre. Ich oferta jest nieco droższa, ale z tego co przeczytałem o tej szkole to warto wydać trochę więcej kasy i chodzić na kurs na dobrym poziomie!! Jeszcze raz dziękuję.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa