szkoły w Hiszpanii, co wybrać?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, od dwóch lat uczę się Hiszpańskiego i pomyślałam w końcu o doszkoleniu w Hiszpanii...:)W necie jest jednak tyle ofert, że można się pogubić. Znalazłam za to fajnie zrobioną stronkę, gdzie proponują kursy w kilkunastu miasatach Hiszpani: www.spanish-training.com
Nastawiłam się na Barcelonę, ze względu na tanie loty. Tam 2 tygodnie intensywnego kursu z zakwaterowaniem to 510 euro, chyba nieżle , co? Korzystał już ktoś może z eferty tego espanol.pro?? pozdr!
Witaj,
moja siostra mieszka 6lat w BRC i z tego co wiem jak poszukasz na miejscu kursów to możesz zapłacić nawet 60 euro /mies.-z tym że ona chodzi na angielski.Ale ja chcę do niej jechać i też zapisać się na kurs więc powiedziała mi że nie warto jechać na kurs z netu,tyle że ja bede mieć zakwaterowanie...Chyba że znajdziesz sobie tanie lokum:)
Powodzenia
hei Insomnia :)
czy moglabys zapytac siostry o adress jakiejs stronki na ktorej mozna znalesc pokoje do wynajecia w barcelonie????
za rok jade na univerek ale zakwaterowanie musze zapewnic sobie sama wiec chcialam sie zorientowac w cenach...
z gory dzieki za pomoc
Tu masz taką stronę:
http://www.loquo.com/spanish/cat/302
Hmm jeśli chodzi o strony to niebradzo się orientuje ale wiem że zna babeczkę która ma kilka mieszkań w BRC do wynajęcia w różnych częściach miasta,ceny wahają się tak że np.za pok.1 os.300euro+300euro odstępnego(zwrotnego)więc na dzieńdobry musisz mieć 600e ale może poszukaj u rodzin które przyjmują studentów...a jedziesz tak porostu czy na jakąś wymianę?
Powodzenia masz jeszcze rok...;)
estudia-espana........2 tyg. 214 Euro Kurs + 200 Euro Kwat. Maladze

Pytaj tu - [email]
Polecam Colegio Internacional Ausias March w Picassent (blisko Walencji), akredytowany przez Instytut Cervantesa.
Cena za tygodniowy kurs z zakwaterowaniem u rodziny (w Picassent lub w Walencji) to 326 euro, w akademiku 375 euro, bez zakwaterowania 171 euro. Mozliwe zakwaterowanie w hotelu (ze specjalna cena dla studentow) lub w apartamencie.
Kurs obejmuje: curso de español, actividades culturales y lúdicas, excursiones.
Istanieje mozliwosc uczesticzenia w curso de español, curso de español y deporte, curso de integración escolar (3, 6, 9 meses), prácticas profesionales en empresas españolas, curso intensivo permanente, curso intensivo de verano, cursos de preparación al DELE.
Teren szkoly obejmuje 20.000 m2, sale do nauki, sale audiowizualna, sale informatyczna, biblioteke, silownie, sale muzyczna, sale plastyczna, boisko do pilki noznej, basen, solarium, kort tenisowy, boisko do koszykowki, stolowke...
Kursanci mieszkajacy w Walencji sa dowozeni na zajecia prywatnym autobusem.
Wiecej informacji: [email]
polecam szkołę imienia Paco Paquistilesa Adrospilesa z Extremadury (ten słynny grecki pisarz wsławił się tym, że zainstalował sobie "Paca" przed właściwym imieniem).

Tam każdy znajdzie coś dla siebie - czy to wietnamski czy zimbabwejski, kataloński czy baskijski, amerykański czy meksykański, argentyński czy peruwiański, brazylijski czy leshotański, republiki południowej afryki czy hinduski, japoński czy łaciński, mezopotamski czy norweski...
... ale obawiam się, że hiszpańskiego tam nie uczą... :]
a cio z Madridem!?;);*buzii
hej ja bylam pol roku w Madrycie i chodzilam do Oficjalnej Szkoly Jezykow Obcych, zajecia sa od poniedzialku do piatku po 2 godz,bardzo dobrze ucza,ja bylam zadowolona i jest bardzo tania bo za semestr placilam 75 e.Jak chcesz sie cos wiecej dowiedziec to moje [gg] Pozdrawiam
Hej, też się zastanawiam nad tą szkołą i także w barcelonie. Nie jestem do końca pewna więc jak dowiedziałaś się czegoś więcej o tej szkole to będę wdzięczna za info.
Mam pytanie. Chcialabym pojechac na jakis 3-tygodniowy kurs wakacyjny. Najchetniej do Sevilli. Moze ma ktos namiar na sprawdzona firme, ktora organizuje takie wyjazdy dla doroslych z zakwaterowaniem? Ile cos takiego by kosztowalo? A moze sa takie zorganizowane wyjazdy lacznie z dojazdem?
W tych biurach możesz wykupić takie kursy, razem z wyżywieniem i zakwaterowniem. Jeśli chcesz, mogą też zorganizować dla Ciebie podróż wraz z transferem z lotniska do miejsca zakwaterowania:
http://www.furnel-wyjazdy.pl/
http://www.jdj.com.pl/kursy_jezykowe_za_granica.html
http://www.atas.com.pl/index.php?ID=oferta_kursy&podmenu=1
http://www.sts-education.com/polish/ils/language/index.html
Ceny są zróżnicowane w zależności od liczby godzin lekcyjnych w tygodniu, rodzaju zakwaterowania i wyżywienia, od mejscowości itp.
Firmy te mogą pobierać również dodatkowe opłaty za pośredniczenie, czyli cena będzie wyższa, niż gdyby załatwiać sobie taki wyjazd samemu kontaktując się ze szkołą przez internet. Warto więc wypytać się czy cena prezentowana na stronie jest ceną ostateczną czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty (np. wpisowe).
W koncu jest ten strony internetowe "online"! www.estudia-espana.com
Mam zamiar jechac w przyszlym roku na kurs hiszpanskiego do Valenci, zna ktos dobra szkole w miare tania? Patrzylem na stronie estudia espana ale tam sa tylko szkoly enforex i don quijote, zna ktoś tansza godna polecenia?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa