MALAGA-SI!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę się wybrać w tym roku na kurs hiszpańskiego. Może koś słyszał coś o szkole Malaga-si, albo (jeszcze lepiej) tam był, a może nawet jest ktoś chętny...? Jeżeli ktoś ma jakieś info podaję namiary na siebie: [email] [gg] :)
ja jade do malagi ale do instituto picasso :p b. fajna oferte maja
Pytaj tu: [email] Kurs20 godz, 214EUR + zakwaterow. 236EUR...Malaga
przeglądałam ich ofertę i faktycznie dosyć ciekawa. Mnie też kusi kurs hiszpańskiego w Hiszpanii. Zastanawiam się nad kursem w Maladze albo Alicante.rnTeraz nie znam nic hiszpańskiego, znam włoski więc myślę że to trochę pomoże. No i mój "ulubiony" język czyli niemiecki. Będę jechać na standardowy kurs dla początkujących. W jakiem terminie jedziesz? Ja jeżeli bedę jechać to tak żeby zacząć od 31 lipca, na tygodnie. rnrnCzym jedziesz? Czy może lecisz? Patrzyłam na połączenia samolotem ale przynajmniej z 1 przesiadką, u nas jeszcze do Warszawa musiałabym dojechać więc żeby nie wiem jak liczyć samolotem wychodzi drożej, a szkoda...

pozdrawiam
Hejka,

jestem zainteresowany kursem w Maladze. Moze cos wiecej na temat organizacji etc? Moze jakas stronka www?

Pozdrawiam
Arek
[email]
hola karola !
Ja tam sie wybieram!moje [gg]
ja wybieram sie do malagi z firma Glossa ( kozystalam z ich ofert juz wczesniej i zawsze bylam zadowolona) 2 tyg kosztowac maja ok 900eu (kurs 20 h tyg + zakwaterowanie) myslicie ze cena jest ok? czy przeplacam?rnrnpozdrawiam
a to 900 to z dojazdem,czy bez?ja bez dojazdu place chyba 780 euro tez 2 tyg lacznie 50lekcji po 45minut i mieszkanie u rodzinki hiszpanskiej
Jest taka strona (www.estudia-espana.com) sam przez nia rezerwowalem....moze jest teraz w przebudowie. Ale ta cena jest duzo za wysoka. Ja placilem ok. 430 EUR za 2 tyg. kursu i zakwaterowania.
karrolla ja wlasnie wrocilam..... kurs swietny... spodoba ci sie.... wiecej info pisz na mejla [email] albo [gg]
pozdrawiam
strasznie drogo moj kurs koszowal 600 euro za 4 miesiace:) lecz bez zakwaterowania
chcesz robic kurs z uniwerku czy z instytutu picasso? www.uma.es ten jest z unwerku wlasnie go skonczylam 8 miesiecy i jestem b zadowolona.... bylo extra.... jabys chcial telefon do nich pisz.... [email]
600 euro za 4 misiace??Jak Tys to zalatwila:>?Ja place wiecej za 2 tygodnie!
Kursy dla obcokrajowcow w maladze

od nastepnego roku szkolnego troche drozej podaje ceny:od pazdziernika do maja:ja robilam wlasnhie ten....(3 godziny)
PRECIOS
Curso completo (4 Horas) 1.696 €
Curso completo (3 horas) 1.302 €
Un cuatrimestre (4 horas) 925 €
Un cuatrimestre (3 horas) 698 €

i na lato:
Junio: del 5 al 30
Julio: del 3 al 28
Agosto: del 1 al 30
Septiembre: del 1 al 29
PRECIOS
1 mes 314 €
2 meses 580 €
3 meses 837 €
4 meses 1.082 €
mozesz zaplacic za jeden miesiac jak sie zdecydujesz na drugi doplacasz roznice..
http://www.uma.es/estudios/extranj/extranjeros.htm
pozdrawiam..
aha i to nie jest kurs z Malaga Si popieprzylo mi sie... to jest kurs na uniwerku
Czy ktos sie wybiera w tym roku:>?Bo ja tak:)w sierpiniu,jade pierwszy raz na taki oboz.
*tzn kurs językowy:P o to mi chodzilo:P
Ja się wybieram do Malaga Si na 2 tygodnie. Lece 27 sierpnia. Tylko się zastanawiam czy brać kurs intensive (20h/tydz) czy super intensive (30h/tydz). Pytanie czy na te 2 dodatkowe godz dziennie warto i czy będzie się chciało ?
Ja jadę do Malagi 16 czerwca na 4 tygodnie, do szkoły aifp!!! Mam w planach znależć tam pracę, choć na razie mój hiszpański jest raczej low :))), no ale po kursie kto wie :))) Jesli ktos będzie w Maladze w tym czasie to dajcie znać :) moj e-mail [email] Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.