Szkoła językowa w Salamance

Temat przeniesiony do archwium.
Chce się wybrac w tym roku na kurs językowy do Salamanki i zastanawiam sie nad szkoła Colegio Delibes. Jeśli ktoś z was był w niej i chciałby sie podzielic swoimi spostrzeżeniami prosiłbym o odp. Również interesuje mnie czy miasto jest tak bardzo atrakcyjne jak mówia niektórzy.
prosze o odpowiedź
Miasto bardzo uroliwe i pelne zycia w roku akademickim. W wakacje nieco pustoszeje, ale brak studentow (bo to przed wszystkim miasto akademickie) czesciowo nadrabiaja ludzie przyjezdzajacy na letnie kursy jezykowe. W sierpniu byl nie jechala, raczej w czercu lub wrzesniu.

Zajrzyj na www.salamanca.com.
Colegio Delibes.. Polecam :D
byłam rok temu na miesięcznym kursie w Salamance. Swietna szkoła, swietne miasto. GDzies juz kiedyś pisałam na tym forum o Colegio Delibes. Jak chcesz to poszukaj. GDzies pod hasłem kursy językowe.
Jakbys miał/a jakieś pytania chętnie pomogę.
gg" 3243804 albo [email]
Anna :)
szkoła bardzo dobra.Naprawdę polecam.Mam porównanie z Enforex.Poza rzetelnym podejściem do nauki proponują ciekawe zajęcia pozalekcyjne.W weekendy wycieczki(niestety płatne).Salamanca ładna,ale widziałam miasta piękniejsze.
chcialem jechac do Enforexu - mozesz sie podzielic prosze swoimi uwagami? dziekuje/sfp
Niestety musze swój wyjazd przełożyć aż na październik, może to i lepiej skoro miasto ma być puste w sierpniu.
bylem w kilku szkolach w salamance, na początku tez w colegio delibes a teraz w lutym jeszcze gdzie indziej i tez bardzo dobrze i taniej. jakby co [email] . Jesli chodzi o miasto to bardzo fajne ale male i po jakims czasie zaczyna sie robic nudne. Źle ze nie ma morza.
ps. moze ktos poleci jakąś dobrą szkołę w innym mieście, najlepiej nieduzym?
hejkal; ja sie zastanawiam miedzy sevilla i valencia; mozesz napisac w jakich szkolach bylas i ktora uwazasz za najlepsza? dzieki [email]
http://www.colegiodelibes.com/eng/index.asp to jest właśnie stronka tej szkoły do której mam zamiar sie wybra w listopadzie bądz w grudniu. Jak myślicie czy 2 tyg. kurs może przynieś jakieś efekty??
colegio delibes polecam zdecydowanie!2 tygodnie to troche malo, ale na pewno troche skorzystasz (jezeli nie z jezyka, to poznasz mnostwo fajnych ludzi, m.in. profesorow). ja bylam od pazdziernika do maja (m.in. kurs DELE superior) i naprawde polecam wszystkim. miasto tez jest super, wszyscy ktorzy mnie odwiedzali twierdza ze fajniejsze od madrytu;) przez 2 tygodnie na pewno nie zdazy Ci sie znudzic:) jak masz wiecej pytan to: [email]
pozdrowienia
Wiem, że 2 tygodnie to troche mało żeby czegoś konkretnego sie nauczyc ale chce przede wszystkim przezyc wspaniała przygodę. I już jest pewne, ze zaczne tam kurs 13 stycznia 2007. Co myslicie o mieszkaniu u rodziny hiszpanskiej?? Bo takie zakwaterowanie wlaśnie wybralem.
Temat przeniesiony do archwium.