szkoła w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam ogromna prosbe. moze znacie jakies dobre szkoly hiszpanskiego w warszawie godne zaufania. zalezy mi na sprawdzonej szkole jezykowej. jesli ktos uczeszcza badz uczeszczal do takiej szkoly, prosze podajcie namiary iswoja opinie.
dzieki z gory:-)

Marta
Od pół roku chodzę do Castellano. Sami native speakers, różne tempa nauki do wyboru, ja miałem standardowe 2x w tyg po 90 min - w semestr przerabia się wtedy jeden poziom podręczników Prismy, np. A1.
Dodatkowo odbywają się warsztaty gramatyczne i fonetyczne. Małe grupy (moja miała 5 osób) bardzo dobrzy lektorzy, interaktywne podejście do nauki (rzutnik i powerpointy cały czas, tablica sporadycznie).
Polecam - zajęcia od początku z nativem wydają się być dziwne, ale dzięki temu naprawdę szybko można oswoić się z językiem - warto spróbować w ten sposób :) Ja wcześniej nie miałem żadnego kontaktu z Hiszpańskim.

Szkoła przenosi się teraz na tyły Galerii Centrum.

Już pisałem to na tym forum, ale cały czas szukam osób które zaczynają poziom Prisma A2 i chciałbyby chodzić na poranne zajęcia (7:30-9:00). Część mojej grupy przeszła na zajęcia wieczorne ze względu na kolizje z innymi zajęciami i próbuję wspomóc szkołę w skompletowaniu porannej grupy na własną rękę :) Gdyby ktoś był chętny proszę o kontakt: konrad.piotrowski[malpa]gmail.com, lub bezpośrednio ze szkołą: www.castellano.pl Zajęcia mogą się zaczynać 12.II lub później, gdy znajdą się chętni.

Pozdrawiam,
Konrad
czesc!
dzieki wielkie za odpowiedz. juz slyszalam o tej szkole ale twoja opinia bardzo mi pomogla:-)
niestety moj hiszpanski jest zerowy wiec niestety nie pomoge ci w tej drugiej kwesti:-(

Pozdrawiam marta :-)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia