Czy jest ktoś kto wybiera sie do VI LO w Krakowie?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszytskich.Jestem w 3 klasie gimnazjum to już niestety koniec i teraz mam przed sobą trudna decyzje wybór liceum. Planowałam aby iść wlasnie do tej klasy z hiszpańskim w VI lo w Krakowie. Mam pytanie czy jest ktos na forum kto wybiera sie do tej szkoły? Mam także prosbe osoby które sa juz uczniami tej szkoły aby odpowiedziały na moich pare pytań:)
1.Czy trudny jest test który pisze sie na poczatku?
2. Czy dużo nalezy sie uczyc chodzi o to czy porpstu siedzicie cały czas i sie uczycie czy macie czas na przyjemności:)
3. Na jakim poziomie jest angielski?
4. Czy po klasie OH umie sie juz chociaz troche języka?
5. Ile mieliście pkt. ogólnie przed wybraniem sie do tej klasy.
6. Czy sa fajni ludzie chodzi mi o to ze tacy troche rozrywkowi. Wiadomo kiedy nauka to nauka ale troche rozrywkiniegdy nie zaszkodzi.
No to chyba narazie tyle. Proszę o odpowiedzi i przepraszam za błędy ortograficzne :)
Uczę sie w klasie 0h w Krakowie :D

>1.Czy trudny jest test który pisze sie na poczatku?

Test predyspozycji? jak dla mnie bardzo łatwy, kilka śmiesznych zadań z czego większość w sumie po polsku.

>2. Czy dużo nalezy sie uczyc chodzi o to czy porpstu siedzicie cały
>czas i sie uczycie czy macie czas na przyjemności:)

Mogę Cię zapewnić że nie siedze cały czas nad książkami hehe czego dowodem jest choćby to ze teraz czytam to forum a nie uczę się kochanego subjuntivo :D

>3. Na jakim poziomie jest angielski?

W zerówce angielskiego nie ma więc Ci nie powiem jeszcze

>4. Czy po klasie OH umie sie juz chociaz troche języka?

jeszcze nie skończyłam zerówki a juz jestem w stanie dogadać sie po hiszpańsku z meksykaninem ;)

>5. Ile mieliście pkt. ogólnie przed wybraniem sie do tej klasy.

Ja miałam 169 próg wynosił chyba 159 ale pewna nie jestem

>6. Czy sa fajni ludzie chodzi mi o to ze tacy troche rozrywkowi.

Ludzie sa wspaniali (polecam forum VI LO link znajdziesz an stronie oficjalnej szkoły)

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka