Kursy językowe w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Według mnie najlepszym sposobem na naukę języka jest wyjazd do szkoły językowej,bo można połączyć przyjemne z pożytecznym- nauczyć się języka i równocześnie wyjechać na wakacje, poznając ludzi z całego świata;]
Ja tak zrobilam w zeszłym roku i pojechałam do Malagi na miesiąc- i to był najlepszy miesiąc w moim życiu:D! Uczyłam się w szkole językowej INSTITUTO PICASSO. Wszystko było tam świetnie zorganizowane. Nauczyciele byli bardzo otwarci i prowadzili bardzo ciekawe lekcje-naprawdę można się było wiele nauczyć. Do tego szkoła położona jest w samym centrum Malagi i organizuje wiele darmowych zajęć- między innymi kurs tańca flamenco czy gotowania hiszpańskich potraw.
Malaga jest bardzo ciekawym miastem,jest co zwiedzać, ale przede wszystkim jest gdzie imprezować:D ! Co roku, w sierpniu, jest tam FERIA DE MALAGA- 8 dniowa impreza,która obejmuje całe miasto-wszyscy całymi dniami tańczą i śpiewają na ulicach w hiszpańskich strojach flamenco;D naprawde jest na co popatrzeć i przede wszystkim dobrze się bawić!

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wyjazdem do Malagi na kurs - prosżę o kontakt;]
a mogłabyś napisac cos wiecej o tym kursie? tzn kiedy sie zeczayna jak dlugo trwa jaka jest cena itd? :))
Ta szkola znajdujesz tu: www.estudia-espana.com Tylko tam zaplaczisz mniej... Pozdrw...
dzieki:) a czy ktos tam moze byl na kursie? jak wrazenia?
hej bardzo chetniewybralabym sie z Toba na ten kurs do Malagi ja sie caly czas wybieram na program Work and travel do Hiszpaniii wlasnie w okolice Malagi ale moze lepiej bedzie pojechac na kurs i samemu znalezc jakas prace? prosze napisz mi skad jestes i na ile bys chciala pojechac do Hiszpanii pozdrawiam
ja również bylabym chetna na taki wyjazd. tylko napisz cos wiecej o nim, kiedy za ile itp??
Hej :)

A więc kursy zaczynają się co tydzień w poniedziałek,

Są różne rodzaje kursów:
standardowy(4 lekcje dziennie, 1 lekcja=50min)
2tyg-255euro
3tyg-370euro
4tyg-480e
6tyg-690e
8tyg-890e
12tyg-1270e
16tyg-1630e
20tyg-1990e
+1tydzień-90E

intensywny(4 lekcje + 1 prywatna dziennie)
2tyg-525e
3tyg-750e
4tyg-975e
+1tydzień-225e

extra intensywny(4 lekcje+ 2 h prywatne dziennie)
2tyg-740e
3tyg-1060e
4tyg-1380e
+1tydzień-320e

kurs specjalny (4 lekcje + 1 lekcje o kulturze i historii Hiszpanii)
2tyg-547e,
3tyg-782e,
4tyg-1017e
+1 tydzień-235e

D.E.L.E-4tygodnie-580euro

Kurs gramatyczny- 4 tygodnie- 580e

Prywatne lekcje (1 lekcja-60min)
1h/dzień-30euro
2h/dzień-54euro
3h/dzień-71euro
4h/dzień- 90euro

Cena za kurs zawiera:
- książki i materiały używane w klasie
= 1 lekcjÄ™ flamenco w tygodniu ;)
- 1 lekcja gotowania(w miesiÄ…cu)
-co tydzień imprezy "Bienvenida"dla nowych uczniów + darmowa sangria:P
-dostęp do internetu
=niektóre wycieczki też są za darmo jak się idzie ze szkołą

ZAKWATEROWANIE:
Mieszkanie dzielone z innymi uczniami: 1 cena-pokój 1-os, 2 cena-2os
2tyg- 195E , 150E
3tyg-265E, 215E
4tyg-330E ,275E
6tyg-460E ,395E
8tyg-580E ,500E
12tyg-820E ,700E
16tyg-1060 , 900E
20tyg-1300E ,1100E
+1tydzień-60E ,50E

Mieszkanie u rodziny(z niepełnym wyżywieniem): 1cena-1os, 2cena-2os
2tyg-390E ,300E
3tyg-550E ,440E
4tyg-710E ,580E
6tyg-1030E ,860E
8tyg-1350E ,1140E
+1tydzień-160E ,140E

Jeśli macie więcej pytań to proszę pisać:)
Estudia Espana przyslala mi oferta na ta sama szkole o ktorej piszesz i ich ceny byly przynajmniej o 10% nizsze bo oni daja rabaty. Tak wiec twoje ceny sa "nieaktualne". A jeszcze tansze sa kursy w Escuela Mediterraneo tylko ze u nich juz bylem i nie wiem czy nie pojechac teraz do innej szkoly.
podalam ceny z ulotki szkoly i sama tez tyle placilam. a ze na estudio-espana takie rabaty? dziwne..
hola ludziska
rabaty są ale dokładniej mówiąc do 10% a nie że 10% na każdy kurs, wiem że na 3 tygodniowy z Picasso dostałabym zdajsie z tego co pamietam 25 euro zniżki, i rabat dotyczy samego kursu, zakwaterowania nie obejmuje. Saludos
czesc:) jestem zainteresowana kursem w Maladze, najchetniej 4tygodniowy w sierpniu- jakies rady i info??:) [email]
Chciałam zapytać czy był ktoś może na kursie z alli.pl ?? Bo jestem juz prawie zdecydowana na wyjazd ale miloby bylo dowiedziec sie czegos wiecej od osob ktore juz byly.
A mogłabyś mi napisać maila pod [email] (nie wiem, czy to widać, jestem tu po raz pierwszy), ile takie coś kosztuje, kiedy trzeba się zgłaszać, jak jest z transportem itp? I jeszcze jak dobrze trzeba znać hiszpański, bo ja, niestety nie znam wogóle. W jakim wieku tam można jechać? Aha i jeszcze czy tam są tylko polacy (na tym kursie) i czy są dopłaty z pracy rodziców jak np na jakichś koloniach czy obozach? odp. Pozdrawiam
Ceny zaleza od wielu rzeczy,np, od miasta do ktorego jedziesz, od rodzaju szkoły, od długości trwania takiego kursu, terminu , zakwaterowania itd... Przykladowo ja wybieram sie na kurs do malagi, szkoła mediterraneo i place 628euro(kurs 20h/tyg, pokoj 1-os, ksiazki i oplata sezonowa). Transport we wlasnym zakresie, np lot do malagi kosztuje z berlina okolo 230-250 zł z oplatami lotniskowymi. Na kursie dobieraja Ciebie w takie grupy abys nie mial stycznosci ze swoim ojczystym jezykiem,,,najlpiej jechac z estudia-espana, gdyz tam jest jakas znizka (niewielka). Pozdrawiam :)
Wejdz na strone
http://centrumes.eu.interia.pl/
Znajdziesz tanie kursy w Hiszpanii
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia