kursy hiszpanskiego-trojmiasto

Temat przeniesiony do archwium.
witam!

jak w temacie interesuja mnie kursy hiszpanskiego gdzies w trojmiescie, najlepiej gdańsk, tam studiuje, Jesli ktos na taki uczeszcza lub wie gdzie warto isc (wlasne doswiadczenia, opinia innych:)) to prosze wrzuccie info. na ten temat, z gory dzieki
Hej!
Ja tez studiuje w Gdansku i wybralam sobie szkole Romanica w Sopocie(na Monciaku), z ktorej jestem bardzo zadowolona i smialo moge ja Tobie polecic;)
Pozdrawiam
wrzucilam haslo w google, jest Romanica ale w Gliwicach, czy ona ma swoj odział w Sopocie, czy to cos innego??
jak masz stronke www to poprosze...
albo jeszcze pogrzebie w googlu
dzieki za info
http://www.romanica.pl/
To jest adres stronki. Wklepalam w google Romanica i ta stronka wyswietlila sie jako pierwsza;)Gliwice byly drugie:>
Sprawdź czy Proficiency nie rozpoczęło kursów hiszpańskiego.
Uczyłam się kiedyś u nich angielskiego i niemieckiego.
I to jedna z najlepszych szkół ever,bo piłują i pilnują :)


Są na Grottgera koło Elei.
Pani Szatkowska do wszystkiego podchodzi poważnie
i nie ma ściemy tylko zajęcia i wiedza.
http://www.proficiency.edu.pl/
popatrze, dzieki ale ja i tak od pazdziernika ewentuanie bym chciala isc, jak studia sie zaczną...
za 1-2 tygodnie jade do....Hiszpanii:)))
..ale kazde info sie przyda
a mozesz napisac cos na temat cen...
rozne poziomy nauki ok. i cennik do tego ale ja go znalezc nie moge, hehehe czy nie chca odstraszyc potencjalnych klientów????
Hmm kurcze ja za niemiecki 1,5 roku temu placiłam o ile pamiętam jakieś 950 zł
2 x w tygodniu po 1,5 h. Ale to już był kurs przygotowujący do examinu ZMP.
Jak jest teraz nie wiem-ale może napisz maila, albo zadzwoń.

Pamiętam, że przy angielskim płaciłam sporo za kursy do Proficiency i Advance :)
Ale oczątkowe kursy to około pewnie 850 zł za semestr. nie wiem czy to drogo, bo dla mnie zawsze było warto więc ciułałam :D
dzieki, wiem ze warto ale ja niestety jeszcze "ciułam" na studia bo te robie w trybie zaocznym więc musze sie z tym liczyć , a ceny rzeczywiście porównywalne z innymi kursami, wiem wiem zawsze warto:)))
dzieki za info,
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka