LudzieZ mojej szkoły marzeń-LO Cervantesa Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie! Mamy dopiero pazdziernik, co nie zmienia faktu, że intensywnie planuję mój wyjazd do ,,stolycy". A eskapada to niemała, ponieważ jestem z województwa Wielkopolskiego i do Warszawy mam 300 km. Pomimo tego, jestem absolutnie zdecydowana i równie zdeterminowana na owy wyjazd. Celem jest klasa dwujęzyczna w LO Cervantesa. Od przyszłego roku, o ile wszystko pójdzie po mojej myśli, wyfrunę z domu i zamieszkam najprawdopodobniej w internacie lub bursie. Wiem, że na forum jest już sporo informacji na temat tej szkoły, ale bardzo zależałoby mi nawiązać kontakt z kimś z owej dwujęzycznej klasy - najchętniej przez gg albo skype, bo tak jest po prostu szybciej i wygodniej. Dodam, że hiszpański jest moją pasją i drugim, ukochanym językiem. To dla mnie naprawdę ważne. Cervantes to moje marzenie, mam przed sobą wiele przeszkód, ale jestem dobrej myśli i wierzę, że mi się uda. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów hiszpańskiego i bardzo proszę o kontakt - mój nr gg - 797351.
Tak się składa że jestem w klasie hiszpańskiej maturalnej w Cervantesie.

mój [gg]
i jak Ci idzie? duzo nauki?