O.K! szkoła językowa w warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałam poznać wasze opinie o tej szkole, czy ktoś do niej chodził i ma jakieś zdanie? Szkoła sprawia pozytywne wrażenie, ceny niskie, mocno się reklamują w Warszawie, ale nie mogę nigdzie znaleźć o nich opinii? czy ktoś może pomóc? warto się zapisać?
Po przeczytaniu twojego posta właśnie odwiedziłem stronę szkoły O.K! i wydaje mi się, że nauka hiszpańskiego w szkole wielo-językowej nie jest najlepszym pomysłem. Przed chwilą, w innym wątku, opisywałem wrażenia po semestrze w Machinie Edukacyjnej - szkole która specjalizuje się w nauce hiszpańskiego. Dzięki własnym życiowym doświadczeniom wiem, że lepiej jest poświęcić sprawy, na którym nam zależy specjalistom. Jeśli ktoś uczy wielu języków jednocześnie to moim zdaniem żadnego z nich nie będzie uczyć skutecznie. Jeśli przyjrzysz się ich cenom zwrócisz też uwagę na 2 rzeczy. Po pierwsze mniejsza ilość godzin w semestrze 52 godziny lekcyjne (w Machinie 60!). Po drugie nie podoba mi się dopuszczalna ilość osób w grupie - może być 12 (w Machinie max 8). Niestety, nie znam żadnych opinii znajomych, którymi mógłbym się z Tobą podzielić na temat O.K! Jestem pewny jednego, jeśli chcesz się nauczyć hiszpańskiego w Wawie zapytaj w Machinie czy mają jeszcze wolne miejsca, ich lektorzy są skuteczni. I kto wie może kiedyś się spotkamy w realu;)
A moim zdaniem szkoła O.K! jest w porządku. Chodziłem tam na 3 semestry hiszpańskiego, grupa na początku miała 8 osób a potem chodziło 6, lektorka była spoko. Ja polecam.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia