Malaga, Escuela Meditteraneo od połowy lipca 2008

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Wybiera się ktos może na kurs językowy do Malagi w te wakacje?

Ja jadę w polowie lipca na 8 tygodni do Escuela Meditteraneo, a potem jak już się wczuję w la vida espanol i poduczę języka to zacznę szukac roboty i kto wie ile tam zostanę :)

W kazdym razie jakby ktoś był w tym okresie, niech pisze na [email]
Maggie a jak dawno zarezerwowalas sobie miejsce w szole?? pytam bo mi taki pomysl przyszedl do glowy dopiero teraz i nie wiem czy nie jest za pozno zeby jechac na kurs do hiszpanii...a tez wolalabym okres wakacyjny
Myślę że nie za późno, Napisz do szkoły to Ci odpiszą czy maja miejsce, a jak nie tam to jest mnóstwo innych w Maladze:)
A możesz spróbować przez stronę Estudia-Espana.com. Ja jechałam w tamtym roku i dostałam mały rabat.
hej! ja wlasnie tez rezerwowalam przez estudia espana no i rzeczywiscie troche taniej to wyszlo. rezerwowalam jakos na poczatku marca, ale z cala pewnoscia jesczze mozna to zrobic :)
Farfalinka a w jakiej szkole bylas??jak oceniasz lektorow i cala organizacje zajec??bede wdzieczna za wszelkie info bo szczerze mowiac jestem zielona w temacie...:)) rzeczywiscie jezykowo taki wyjazd przynosi efekty??
Ja tez sie wybieram na kurs do malagi (od 14 lipca do konca wakacji) do szkoly CILE. I podobnie jak Ty zamierzam po kursie pracowac.
hej! to fajnie, moze sie jakos tam spotkamy i razem sobie jakos poszukamy tej pracy. a jak jest u Ciebie z hiszpanskim? na jaki rodzaj kursu idziesz? moj mail. [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia