Estudia Espana - Barcelona

Temat przeniesiony do archwium.
Hola! Chcę spędzić miesiąc w Hiszpanii i postanowiłam wybrać się do Barcelony, do jednej ze szkół z Estudia-Espana. Stąd moje pytanie: czy ktoś był, w kórejkolwiek z tych szkół i mógłby się podzielić opinią i wrażeniami? A może polecacie inną szkołę w zupełnie innym mieście [interesuje mnie obecność plaży;)]. Z góry dzięki za odzew:)
hej. ja jestem teraz w walencji na kursie, wlasnie z estudia espana i jest zajebis.ie jednym slowem. kadra nauczycielska w szkole wymiata, nie bediesz sie nudzic, poza tym miasto jest super, duzo do zwiedzania:) szkola w ktorej jestem to aip lengua institute. polecam i pozdrawiam:)
Mam plany zeby pojechac w tym roku do hiszpanii i jedyne czego jestem pewna to ze chce do barcelony. załatwiam przez estudia-espana, narazie dostalam propozycje 2 szkol: academia isla i pylmon. przegladajac wiele szkol na stronie E-Espana najbardziej spodobal mi sie enforex, ale jak sie potem dowiedzialam jest to jedna z najdrozszych i najwiekszych szkol w hiszpanii. placa kupe kasy na marketing i sprawy zwiazane z reklama, wiec w rezultacie placi sie za nazwe i prestiż, ktory chyba nikomu az tak bardzo do szczescia nie jest potrzebny. gdyby ktokolwiek moglby mi doradzic/pomóc/rozjaśnic sprawe, bylabym wdzieczna.
dodam tylko ze jade w sierpniu na 4 tygodnie, raczej do mieszkania. pozdrawiam
Hej, czy ktoś z was faktycznie wyjechał na kurs z estudia espana? Wpłaciłam zaliczkę ponad tydzień temu i od tamtej pory się do mnie nie odzywają, napisałam do nich maila i nic, nie wiem co mam robić, mam już bilet na samolot którego nie mogę zwrócić :(
zadzwon tam. moze jesli wplacilas to dla nich oczywiste ze jedziesz wiec sie nie odzywaja
nie podają numeru telefonu
ja jadę na 2 ostatnie tygodnie sierpnia do barcelony (academia isla) z estudia espana a w lutym byłam w madrycie i wszystko było w porządku.a dostałeś/aś potwierdzenie kursu itd czy nic?
Ja wybieram się na kurs w połowie września z Estudia Espana. Cała rezerwacja przebiegała sprawnie - najpierw zapłaciłam zaliczkę a po tygodniu dostałam osobne potwierdzenie od Proyecto Espanol w Madrycie. Tak więc jeśli o mnie chodzi, jestem zadowolona z obsługi tej firmy. Przy okazji może ktoś będzie akurat w tym samym czasie w tej szkole? Ja jadę od 14.09 na 2 tygodnie. Adios!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa