Chętni na kurs.

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie!
Szukam osób zainteresowanych intensywnym kursem j.hiszpańskiego?
Kurs prowadzony będzie w Krakowie, przez 3 dni.
Do otwarcia kursu potrzebne jest jakies 6 osób.
W razie pytań proszę o maila, to prześlę info.
[email]
3 pytania:
- za ile?
- kiedy?
- gdzie dokładnie? :)
550zł
centrum Krakowa
początek lipca
kurs intensywny kończący się certyfikatem wewnętrznym:)
ale będą różne poziomy czy jeden konkretny?
Jak na razie poziom początkujący.
550 za 3 dni kursu??? to w cervantesie 3 tygodnie konwersacje kosztują tylko 310. To już któryś z kolei twój wpis o kursie językowym i cały czas się zastanawiam skąd bierzesz takie ceny? A od podstaw w zamian za pouczenie mnie innego języka to ja mogę za darmo w Krakowie kogoś podstaw hiszpańskiego pouczyć. A za taką kasę to na tydzień wakacji można pojechać.
Jest to koszt certyfikowanego kursu, o sprawdzonej jakości, prowadzonego przez rodowitego Hiszpana, dlatego jest on stosunkowo wysoki. Koszt lekcji prowadzonych przez osobę bez potwierdzonych umiejętności, w czyimś domu, a nie w specjalnie przygotowanej sali z wszystkimi materiałami, zawsze będzie niższy. Po za tym nie masz portwierdzenia, że uczyłeś się języka ( a będąc na początkowym etapie nie bardzo możesz się pochwalić jego znajomością w rozmowie).
"Po za tym nie masz potwierdzenia, że uczyłeś się języka (a będąc na początkowym etapie nie bardzo możesz się pochwalić jego znajomością w rozmowie)"

Przepraszam, mam pytanie: jaki sens ma posiadanie certyfikatu na coś, czego się nie umie? Wg mnie pokazanie takiego certyfikatu jest jednoznaczne z powiedzeniem komuś "uczyłem się języka". Tak czy siak "nie możesz się pochwalić jego znajomością w rozmowie" więc na jedno wychodzi.
Potwierdzenie nauki jezyka przez 3 dni na pewno ma duza wartosc:D Poza tym przez przez tak krotki okres czasu uczen prawie nic sie nie nauczy, nawet jesli zajecia bylby od rana do wieczora. Nie ma to jak wyciagac kase od naiwnych.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia