Barcelona.Pylmon.Academia Isla.Enforex.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosiłabym o jakiekolwiek informacje na temat szkoł w Barcelonie. Najbardziej interesuja mnie pylmon, academia isla, enforex, poniewaz zostały mi one przedstawione przez estudia espana, co pewnie podnosi ich wiarygodnosc. niestety nie mam najmniejszego pojecia ktora wybrac. Enforex wydaje sie odpowiedni, ale jak sie dowiedzialam jest to jedna z najdrozszych i najwiekszych szkol w hiszpanii. wydaje kupe kasy na marketing i reklame, co wiecej wydaje wlasne pomoce naukowe. dlatego w duzej mierze klient placi za nazwe i prestiż ktory jak sądze nikomu do szczescia nie jest potrzebny. Pylmon, też prezentuje sie pozytywnie, ale po wnikliwym przejzeniu jego str intern. dochodze do wniosku ze srednia wieku wynosi 25w gore(bazuje na zdjeciach), wiec z moimi 17 moge miec maly problem. jezeli ktokolwiek sie wybiera do BRC, albo wie cos na temat tych szkol, to prosze o odpowiedz. Dodam ze mam zamiar pojechac na 4 tyg, w sierpniu, do mieszkania studenckiego, na kurs bardzo intesywny. pozdrawiam;)
I co Etroo? Gdzie? :)
Ale tą średnią wieku w ogóle bym się nie przejmował. I co z tego, że trafisz do grupy 25 latków? Jedyna rzecz, która może Cię tam spotkać, to podziw wobec Twojego zapału do nauki w tak młodym wieku. ;) ;). Postnij tutaj swój wybór.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia