PROYECTO ESPANOL - ALICANTE

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Wybieram się do szkoły Proyecto Español w Alicante. Czy ktoś był już w tej szkole i mógłby w skrócie powiedzieć jak jest? Czy warto, jakie są warunki, szczególnie chodzi mi o warunki mieszkaniowe w tzw "Shared Apartments" (czy są znośne:)??
Bardzo proszę o wszelkie informacje
Sara
hej:) tez sie wybieram do Alicante do Proyecto na kurs:), bylam tam tez w zeszlym roku, wiec moge powiedziec ze jest jak to okreslilas "znosnie";) Kiedy sie tam wybierasz ja zarezerwowalam kurs 28 lipca do 22 sieprnia. Jesli chcesz odezwij sie na [gg] .
Pozdrawiam:)
Aniu, jak oceniasz swoje postepy jezykowe po takim kursie w Hiszpanii?? pytalam juz kilka osob i wiem ze to tak naprawde kwestia indywidualna ale i tak jestemciekawa opinii ludzi ktorzy byli na takim kursie.
Dokladnie kwestia indywidualna, ale napewno poznalam wiecej slowek, troszke wiecej zaczelam mowic (a z tym u mnie zawsze najtrudniej), a musze powiedziec ze nie siedzialam i sie uczylam, wszystko przychodzilo "samo" tzn samo przebywanie i osluchanie baaardzo duzo dawalo
Aniu, dzieki za odpowiedz:) w sumie tego po takim kursie oczekuję - że zacznę mówić:) przełamię się.A jak długo byłaś na kursie za pierwszym razem??
hej :) dzięki, że odpisałaś :) jest znośnie, czyli czy coś bliżej mogłabyś napisać na ten temat? jak wyglądają te pokoje, czy łóżka nie są rozwalające itd... :) bo sama szkoła podobno jest w porządku, poza tym ma certyfikat Cervanteza, więc nie mam obaw. Ja wybieram się od 21 lipca do 4 sierpnia, tylko na 2 tygodnie. Odezwę się na gg :)
pozdrawiam
Sara
Bylam 4 tygodnie, teraz tez sie na tyle wybieram:)
Hej, ja również wybieram się do tej szkoły językowej na kurs. I będę w Alicante już od 7 lipca, na całe 4 tygodnie.
moje [gg] , jeżeli ktoś też jedzie w podobnym terminie to fajnie byłoby się na miejscu może spotkać :)
Witam:) ja się wybieram do Alicante do Projecto od 10-30 sierpnia, jeśli ktoś będzie w tym terminie to chętnie pogadam, moje [gg]
witam, mam pytanie: czy w październiku także są prowadzone takie dwu tygodniowe kursy, czy one są tylko wakacyjne??
proszę o odp.
Rowniez jade na kurs z Proyecto Español do Alicante, od 17 sierpnia tylko na 2 tygodnie niestety:/. Czy Ci, którzy juz tam byli sa zadowoleni z kursu? Jakie wrazenie zrobilo na Was Alicante? Jade tam po raz pierwszy i nie wiem, czego mam się spodziewać.. Saludos! :)
ja tez się wybieram do proyecto espanol do alicante 15-28 września. jak tam wasze wrażenia po pobycie?
btw, szukam kogoś chętnego, kto też chciałby jechać w tym czasie do alicante, moje [gg] _317
pozdrawiam:)
szukam chętnych na wyjazd pod koniec września do proyecto espanol do alicante. mozecie pisac tu lub na [gg] _8317
a ci co byli niech też piszą... wrażenia :)
Zastanawiam się nad dwoma tygodniami Colegio Internacional Alicante z Estudia Espana. Koszt to tylko 380Eur z zakwaterowaniem w mieszkaniu studenckim, a zaliczkę będę mógł zapłacić w Polsce :)
Hola iwiona! Ja również w tym terminie będę na kursie w Proyecto w Alicante. Moje [gg] . Pozdrawiam :-)
ja też się wybieram do Proyecto Español w terminie 15-28.09 widzę że co raz więcej nas jedzie:)
Powiem wam tylko, ze Alicante jest świetne! Pod warunkiem, że znajdziecie sobie towarzystwo. Polecam pub Desden, klub Carpe Diem a nad ranem - Swing. Super impreza gwarantowana:)

Pozdrawiam!
Witam
Byłem w lipcu na miesiecznym kursie w Colegio Int. Alicante i przyznam ,ze jestem bardzo zadowolony. Poznalem rowniez duzo ludzi ze szkoly Proyecto i tez byli zadowoleni. Potwierdzam Desde, Carpie Diem i Swing wymiatają, chociaż w porcie tez sa dobre imprezy!!! A co do ceny kursu w Colegio to cena 380 euro to cena za 4 tyg. nie za 2. Kots ma jakies pytania to pisac, chetnie odpowiem [email]

Pozdrawiam
Właśnie wróciłem z 2 tygodniowego kursu w Proyecto Espańol w Alicante. Kurs 25 godzin w tygodniu (3 godziny gramatyki i 2 godziny konwersacji dziennie). Poza sezonem (który przypada na lato) są znacznie mniejsze grupy (u mnie było 3-5 osób). Nie ma tłoku i nie jest gorąco (łatwiej przyswajać wiedzę). Z tego co się dowiedziałem w sezonie letnim jest ponad 200 studentów jednorazowo i około 25 nauczycieli a teraz (przełom października i listopada) było około 30 osób i 7 nauczycieli.

Z Warszawy do Alicante lata bezpośrednio Norwegian. Jeśli chodzi o noclegi w apartamentach to nie znam warunków, bo spałem u znajomej. Z tego co się dowiedziałem zwykle w grupach jest najwięcej osób z Niemiec. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to służę pomocą [gg] .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Brak wkładu własnego