Kto do Oh w Cervantesie (Warszawa):)?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie!
Wczoraj nadeszła do mnie radosna nowina, że mam już zaszczytny tytuł uczennicy klasy Oh w Cervantesie. Piszcie, kto z Was także dostał się do zerówki - ja nie znam kompletnie nikogo, bo jestem z Wielkopolski, a Cervantes to moje marzenie, dlatego postanowiłam wyemigrować do ,,stolycy" (w związu z tym czeka mnie internat). Mam nadzieję, że stworzymy fajną klasę. Już cieszę się na samą myśl o nowym roku szkolnym:)
saludos para todos
serdecznie gartuluje!!
dobrze, że dążysz do realizacji marzeń..
też jestem z Wlkp. i też 2 lata temu myslałam o tym jednak niestety nie było to możliwe z wielu względów... rodzice się nie zgadzali itp.
ciesze się, że Tobie się udało. !
od ilu pkt w tym roku przyjmowali?
pozdrawiam :**
W tym roku dolna granica to 213 punktów. Szkoda, że nie udało Ci się wyemigrować do Warszawy, rozumiem Cię doskonale - ja także dobre dwa lata byłam przekonana, że Cervantes pozostaje w sferze marzeń. Ale udało się... Interesujesz się hiszpańskim? Ja składałam papiery także do Poznania, w liceum na Czecha mają klasę dwujęzyczną z wykładowym hiszpańskim. Ale liceum pierwszego wyboru był oczywiście Cervantes:) Życzę powodzenia i pozdrawiam.
a ja chciałam zapytać kto się wybiera do Cerv klasa 0h po najlbliższych wakacjach? :)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia