Kurs językowy w Walencji z JDJ Bachalski

Temat przeniesiony do archwium.
czesc. mam 18 lat i na ferie zimowe (tj. 24.01-7.02.09) mam zamiar pojechac na kurs językowy do Walencjii z firmą JDJ Bachalski.
czy ktos już wyjeżdżał z tą firmą i moze coś powiedzieć o jakości kursów przez nią organizowanych?
a moze ktoś chce sie przyłączyć? mam tam jechac sama a hiszpański znam tylko na poziomie podstawowym, wiec jak ktoś chciałby sie przyłączyć to piszcie, we dwójke zawsze raźniej ;)
Ja jechalam z Estudia Espana i bardzo bardzo polecam. JDJ reprezentuje tylko szkoly Enforex, ktore sa bardzo duzymi i bedac szczera - drogimi szkolami. Jesli chcesz cos bardziej z przyjazna atmosfera i z podejsciem indywidualistycznym to radzilabym odwiedzic strone EE. Dobra jest to ze oni daja rabaty na kursy.
Przy okazji - kolezanka byla na kursie w Walencjii w szkole AIP przez ta estudia-espana.
Pozdrawiam! :)
hej, ja tez bylam w tej szkole AIP w Walencji - bylam naprawde zadowolona - lektorzy super, zajecia byly niezwykle ciekawe pozatym robilismy jeszcze wiele innych rzeczy- jednym slowem- hiszpanski non-stop. Takze jak zastanawiasz sie nad Walencja, to polecilabym ta szkole.P>S> Tez przez Estudie-espana jechalam- bylo taniej. Pozdrawiam!
Najlepiej jak wybierzesz małe szkoły, byłam w wielu szkołach i z doświadczenia wiem że najlepsza atmosfera a co za tym idzie na najlepsze wspomninia i największze postępy językowe można liczyc właśnie tam polecam http://www.malacainstituto.com/ ale najfajniej był z don quijote na Tenefyfie i w Walencji. Właśnie myśle nad kilku miesięcznym wyjazdem do Walencji znów z Don Quijote.:) www.donquijote.org
Mam takie może głupie pytanie? Chce się wybrać na kurs ale dla calkowicie pocztąkujących, rozumiem zatem, że podstawy wykładane są przez tamtejszych native speakerów w języku polskim?
mam jeszcze jedno pytanie, czy słyszeliście cos o kursach organizowanych przez Quality coursesm,to ich stronka: http://www.quality-courses.com/kursy-hiszpanskiego-hiszpanii/ceny-murcia.htm.Tylko oni mają ofert kursu w Murci, a bardzo mi zależy żeby akurat tam pojechać?
Pozdr ;-)
hmm rzeczywiści głupie pytanie... oczywiście że nie ... wszystko po hiszpańsku lub angielsku ... ja nie bylam poczatkujaca ale moja kolezanka tak i tak bylo ze mowil po hiszpansku powoli i demonstrowal a gramatyke tlumaczyl po angielsku ..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Sólo en español