Jose Marti klasa dwujęzyczna 2009

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym się dowiedzieć czy w tym roku zamierza ktoś przystepowac do egzaminów, ale nie z Warszawy... Albo czy ktos się może orintuje, gdzie mogłabym zamieszkać (jakis internat luub cos takiego) gdybym dostała się do zerówki.
Będę wdzięczna za pomoc
Ja zamierzam. :) Jeśli oczywiście chodzi co o rok 2009/10 :P
Napisałam do nich maila z zapytaniem o warunki rekrutacji i o kwestię internatu, więc kiedy przyslą odpowiedź, napiszę tu, jeśli chcesz :))
salu2!
Szybko odpowiedzieli, jednak żadnych konkretów. :/

Dzień dobry,
na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze harmonogramu rekrutacji na rok szk.
2009/2010. Zapraszam na targi edukacji, na których będzie również nasza
szkoła, w dniach 5-7 marca oraz na spotkanie informacyjne dla kandydatów
do XXII LO , które odbędzie się w naszej szkole, w dniach 25 marca i 24
kwietnia o godz. 18:00.

Z poważaniem,

--
Beata Świątkowska
Sekretariat LO XXII


Tyle dostałam.



Btw. Wysłałam jeszcze do innych szkół z dwujęzyczną grupą, m.in. do VI w Krakowie, do Cervantesa w Wawie, I w Bydgoszczy. Jak na razie tylko Jose Marti odpisał. :/

Jeśli chcesz, będę dalej informować :)
besitos :*
Nie chcę Cię martwić, ale raczej nie odpiszą, bo jeśli chodzi o ogólne informacje o przedmiotach punktowanych itp. to są zazwyczaj na stronach internetowych. Terminy składania dokumentów też tam na pewno będą, tylko jeszcze jest trochę za wcześnie. Trzeba po prostu regularnie sprawdzać i jakby długo nic się nie pojawiało, to zadzwonić, żeby się upewnić, bo test jest (był) płatny i trzeba wcześniej kasę przelać.
A mieszkać w Warszawie można w bursach, nieźle jest na Długiej(b. fajna miejscówka, na Starym Mieście praktycznie), tylko, że to jest żeńska, jak komuś to nie odpowiada (tudzież jest chłopakiem), chyba w porządku jest na Okopowej. Za to zdecydowanie odradzam Zagójską, jeśli w ogóle ten przybytek jeszcze istnieje.
Sarya napisz do mnie na [gg] to pogadamy
Sarya3 napisz do mnie na gg podaje jeszcze raz numer 6548669
Na stronie Jose Marti juz jest regulamin przyjęć
odrobina litosci i kazdego serce ruszy ;D wszyscy odpisali. jednak gdansk kazal sie kontaktowac na tel. chce ktos tresc maili? ;] jakby co, to podam infromacje jakie przyslali ;]
Ktoś oprócz nas tutaj z forum będzie próbował do Bydgoszczy ?
Witaj Sarya3. Teraz licze na Twoje dobre serducho. Proszę o info jakimi dysponujesz...Mam test 2 czerwca i mam jeszcze...mieszane uczucia. Pozdrowienia z deszczowego dzis Białegostoku. [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia