kurs hiszpanskiego- sierpień

Temat przeniesiony do archwium.
hola ziomy

chcialabym pojechac na 3 tygodnie lub miesiąc na kurs jezykowy w sierpniu, do madrytu najchętniej.
czy ktoś chce jechac ze mną, razem razniej jak wiadomo :-)
pozatym boje sie ze nie spotkam zadnych mlodych osob :-O
O jakie młode ci osoby chodzi,bo ja chce jechać i też nie mam z kim
hej ja sie chcialam wybrac do madrytu pod koniec sierpnia na ok 4 tyg ;)
jak cos to moje gg -> 2273487 ;)
no to jest nas już wiecej.Jeśli jest ktoś chetny ale tak na serio to moge podać emaila.
hej! ja chce jechac na pocztku sierpnia ale do Malagii... jestem w kontakcie emailowym z escuela mediteraneo i wydaje mi sie ze tam bedzie najlepiej :-P
czy ktos jest zdecydowany na 10000% na Malage??
hej!
ja wlasnie zarezerwowalam kurs w szkole Escuela Mediteraneo, ale przyjezdzam tam w ostatnim tyg. sierpnia. Tez mysle, ze szkola ta bedzie dobra, zwlaszcza po przeczytaniu opinii o niej na tym forum. Ja zabookowalam kurs przez Estudia Espana i dostalam 10% znizki na kurs- czy Ty tez przez nich rezerwujesz? pozr.
no wsumie to mi objetnie gdzie,aby tylko był ktoś chetny.Razem rażniej:)
ja zanim cokolwiek zarezerwuje to musze sobie wszystko dokladnie sprawdzic :-) narazie sprawdzam czy odpowiedzi jakie uzyskuje od estudia espania pokrywaja mi sie z odpowiedzimi z escula mediterraneo... jak narazie wszystko jest ok...
ale jeszcze weryfikacja trwa :)
I jak, juz po weryfikacji?:)
¡Hola!
Przeglądałam już wiele ofert. Wybrałam Alicante. (Ze względu na połączenia lotnicze) Interesuje mnie początek sierpnia. Kurs 2 tygodniowy.(Enforex przez estudia-españa)Mieszkanko u zwariowanej rodzinki hiszpańskiej.Taniej w pokoju dwu osobowym oczywiście.;) Pilnie poszukuje miłej i sympatycznej osoby, jak wszyscy hiszpanofile bo w dwójkę zawsze raźniej.:)
Nie jestem zielona,wiele podróży już za mną pomimo młodego wieku.(17)

Te mando un abrazo muy fuerte.
A może ktoś w lipcu wybiera się do Barcelony albo Malagi? Chciałabym pojechać na 3-tygodniowy kurs i miło byłoby mieć towarzystwo bo obawiam się, że średnia wieku będzie wysoka a ja mam dopiero 18 lat =P
Ja juz zarezerwowalam kurs (przez Estudia Espana)w szkole AIFP w Maladze w polowie lipca. Moze sie tam spotkamy jak zdecydujesz sie na ta szkole:) Pozdrawiam
a kiedy dokładnie jedziesz? =) ja najchętniej pojechałabym już pod koniec czerwca... I skąd jesteś??
Ja już się zdecydowałam. :) Jadę do Alicante, Colegio Inter. na początku sierpnia.
Do odważnych świat należy! Powodzenia w planowaniu.
P.S. A może ktoś się wybiera w te rejony w podobnym czasie?;P
Wczesniej pisalas, ze jedziesz do Enforex w Alicante...co wplynelo na zmiane szkoly? Z tego co mi wiadomo szkoly Enforex sa ogolnie raczej drogie. A to Colegio Internacional to tez przez Estudia Espana?
Wyszło taniej.Nawet z dodatkowymi 5h o kulturze.:) a ponad to znalazłam pozytywne opinie:)
witajcie!
ile liczycie na taki 2 tyg kurs? jakie zakwateranie, przelot, ile kasy na życie? ja zastanawiam się nd proyecto espanol alicante...
a może ktos razem ze mna chce pojechać?
tyle tu mlodych osób chce jechać na kurs że chyba to własnie tam więcej młodych sie spotka niż starszych.Podejrzewam ze na takim kursie przedział wiekowy to 18-25lat.
a czy moze wybiera sie ktos do Walencji? co myslicie o kursie jezykowym w tym wlasnie miescie?(Enforex Walencja)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka