Kurs letni Katowice - szukam chętnych do grupy B2-C1

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Chciałam zapisać się na intensywny kurs letni w Porto Alegre w Katowicach, niestety okazało się że najprawdopodobniej nie uzbiera się wystarczająco dużo chętnych do otwarcia grupy na moim poziomie, więc chciałabym poinformować wszystkich, którzy ewentualnie byliby zainteresowani, a nic na ten temat nie wiedzą. Kurs zaczyna się 4 lipca, zajęcia odbywają się 4 dni w tygodniu po 3h dziennie, koszt to tylko 400 zeta za 48 godzin(dla porównania kurs semestralny gdzie macie 60h kosztuje 750). Bardzo mi zależy, żeby znalazło się jeszcze kilka chętnych osób na poziom B2-C1, bo inaczej niestety jestem w lesie, a bardzo mi zależy :(
Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Porto Alegre(www.portoalegre.pl).
Albo może wiecie, w której szkole w Katowiacach będzie w wakacje kurs na tym poziomie? Bo ja się już orientowałam i nic nie znalazłam, ale może coś przeoczyłam...
też miałem kiedyś podobny problem, potem zacząłem korzystać z kursów szkół gdzie albo są mniejsze grupy albo sa bardziej popularne bo to odwoływanie grup było męczące ;/ jak Ci odwołają to polecam rzucić okiem na katowicką szkołę lingua house, oni są na ul. 1 maja. Mają kursy hiszpańskiego metodą bezpośrednią, nauka przez konwersacje. Mają dobre opinie i ta metoda jest generalnie bardzo chwalona.

« 

Pomoc językowa

 »

Życie, praca, nauka