Nauka języka hiszpańskiego w Płocku

Temat przeniesiony do archwium.
Może mi ktoś polecić dobrą szkołe która uczy języka hiszpańskiego, mojej córki marzeniem jest zeby sie go właśnie nauczyć. Coś wspominala ze chce w przyszłości wyjechać do Hiszpanii. Znacie cos takiego ?
Ja mogę śmiało tobie polecić szkołe Caramba, chodziłam do nich na zajęcia i ci powiem ze bardzo sie nauczyłam i bym była w stanie się porozumieć w Hiszpanii ;) Możesz sie z nimi skontaktować i spróbować ;) A tu masz ich stronkę www.akademiacaramba.pl
Ja mogę CI śmiało tobie polecić ... -> nie używaj koszmarnych rusycyzmów w języku ojczystym!

Ja magu tiebie ... -> po rosyjsku
Ja CI mogę ... -> po polsku
W najbliższym czasie zamierzamy wraz żoną i córką wyjechać do Hiszpanii na parę, może więcej lat... Tak się składa, że nasz syn dopiero jest w wieku 8 lat, a niestety tego hiszpańskiego w podstawowej nie uczą. Zapisaliśmy go w czerwcu na kurs i konsekwentnie, stopniowo uczy się tego języka. Przyznaje, iż jest zadowolony, do tego widać efekty w nauce. Uważam, że warto polecić tę szkołę również dzieciom, ponieważ system nauczania jest tak przystosowany, by niezależnie od wieku czerpać korzyści. Efekty sprawiają, że nie zamierzamy rezygnować z tej szkoły. Mamy nadzieję, że szybko opanuje ten język, a potem już będziemy mogli wyjechać. Chcemy, by czuł się nieco lepiej za granicą i by łatwiej mógł się komunikować. Reasumując: dobra szkoła, polecam.
nie powiem ci jak wyglądają zajęcia w przypadku dzieci (nie wiem w jakim wieku jest Twoja córka).
powiem ci jedynie, że zajęcia dla dorosłych w grupie odbywają się w niewielkich grupach i panuje miła atmosfera, prowadzący mają poczucie humoru a sama nauka przychodzi mi z przyjemnością. muszę przyznać, że początkowo miałam dystans, ale ostatecznie nie żałuję. naprawdę są skuteczni w tym, co robią.