Au-pair na miesiac okolice Barcelony!!

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebna au-pairka na miesiac, poltora (mn.w. ostatni tydzien czerwca i caly lipiec) do malej miejscowosci nad morzem, ok. 15 km od Barcelony.
Najchetniej studentka zainteresowana Hiszpania, Katalonia, Barcelona, zwiedzaniem czy nauka jezyka, nie traktujaca wyjazdu w celach zarobkowych, gdyz mozemy zaoferowac jedynie niewielkie kieszonkowe, za to dosc sporo czasu wolnego.
Zadaniem au-pairki bedzie odbieranie 6-letniego dziecka z polkolonii i zajmowanie sie nim przez ok. 4,5 godzin dziennie, od poniedzialku do piatku. Przedpoludnia wolne, wieczory rowniez. Weekendy wolne. Oferujemy: pokoj (z dostepem do Internetu) + wyzywienie + kieszonkowe, mieszkamy blisko plazy (ok. 5 minut) i dworca kolejowego (5 minut do dworca, do Barcelony jedzie sie jakies 15-20 minut).
Ewentualna osoba chetna powinna lubic przebywac z dziecmi, umiec sie z nimi bawic, byc osoba bardzo odpowiedzialna i znac przynajmniej podstawy hiszpanskiego (znajomosc angielskiego tu sie nie przyda...). Ponadto powinna byc niepalaca.
Jestesmy rodzina mieszana polsko-hiszpansko-katalonska.
Zainteresowane osoby prosze o pilny kontakt na mail: [email] lub tu na forum.
pozowlilam sobie umiescic towje ogloszenie na gronie, na forum hiszpanski...moze tak ci pomoge..sama bym chetnie pojechala ale juz mam cos:)
Jestem zainteresowana tą ofertą. Jestem obecnie nauczycielka i pracuje w szkole. Mam doswiadczenie w pracy z dziećmi, ponieważ studiowałam germanistyke i przez pięć lat w wakacje wyjezdżałam do Niemiec w charakterze opiekunki do dzieci. Uczę sie hiszpańskiego od 3 lat ponieważ bardzo interesuje mnie ten język i ten kraj. W listopadzie mam zamiar podejść do egzaminu państwowego z tego języka.
Czy jako osoba już nie studiująca mam szansę na tę pracę. Rok szkolny kończy się 24 czerwca, a następnie mam 2 miesiące wakacji.
Bardzo proszę o odpowiedź

[email]
Odpowiem kiedy tylko bede mogla, napisze na mail prywatny. Postaram sie dzis po poludniu odpowiedziec i podac szczegoly. Dziekuje.
Tez jestem zainteresowana Wyslalam maila, mam nadzieje ze doszedl, bo mialam male problemy z wyslaniem;/
Magda
Dzien dobry wszystkim,
chcialam poinformowac, ze poszukiwania au-pairki zostaly (szczesliwie... przynajmniej taka mam nadzieje ;-) ...) zakonczone, czyli ze oferta jest juz nieaktualna. Wydaje mi sie, ze odpisalam wszystkim kadydatkom osobiscie, jezeli cos mi umknelo, to przpraszam... Bardzo dziekuje wszystkim za zainteresowanie!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe