MAJORKA - TANIE LINIE LOTNICZE

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanko, może ktos wie jak najtaniej dotrzeć na Majorke??
znacie jakieś tanie oferty ? ile wyniósłby bilet samolotem w obie strony?
Czesc nie wiem czy Ci sie to przyda, ale nie zaszkodzi napisać...ostatnio jak przejeżdżałam przez Berlin to była tam oferta przelotu z Berlina na Majorke za 20 euro( to niewiele) ale do Berlina byś musiała dojechać. Musisz przekalkulować czy bardziej opłacało by Ci się z Polski na Majorke z przesiadką w Berlinie czy bezpośrednio z Polski na Majorke. tylko tyle bo nie orientuje się z cenach biletów. Pozdrawiam papa :)
dzięki,... tak własnie słyszałam że z berlina są bardzo tanie bilety na majorke, za 20 euro. może i tak z przesiadką bardziej oplaca sie lecieć. no a wie ktos czy są jakies niedrogie bezpośrednie z wawy do palma de mallorca?
W tej chwili tylko Airberlin...chyba, że jakieś "czartery" z biur podróży...za dwa miesiące Air berlin - tani. Wejdź na stronę w/w przwoźnika...reszta dużo drożej...bo Airberlin ma swoją siedzibę na Majorce i ma "jakby wyłączność" na te kursy. Tanie wyloty tylko z Berlina. Drezno i inne miasta nie wchodzą w grę.
Faktycznie teraz poza sezonem najtaniej przez berlin, ja lecialam w wakacje z Wawy na Palme Centralwingiem za 500zl ale teraz niestety nie lataja i chyba dopiero na wakacje wznowia loty.Do berlina z Palmy placilam 100€ w obie strony ale dalej jechalam busem do Gdanska wiec nie wiem czy sa jakies tanie poloczenia do Way czy innych miast,taki normalny bilet w sredniej cenie z Majorki do Wawy kosztuje 300€z przesiadka w Madrycie,pozdrawiam
air berlin nie jest drogi ale proponuje tez www.condor.de
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Sólo en español

 »

Pomoc językowa