zbiór cytrusów w Huelva

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
Witam wszystkich..jestem tu poraz pierwszy i mam pytanie-czy ktos moze udzielic mi informacji o pracy przy zbiorze cytrusów w Huelva??zdaje sobie sprawe ze pewnie ten temat juz sie tutaj pojawij ale jezeli ma ktos ochote mi odpisac to poprosze o odpowiedz..ewentualnie na moje [gg] z góry dziekuje wszystkich
pozdrawiam:)
poczytaj http://www.hiszpanski.ang.pl/praca_huelva_truskawki3_5034.html tamz najdziesz wszystkie informacje
zbior cytusow to glownie truskawki, maliny, nektaryny w okolicach huelva
no dziekuje za odpowiedz...troche tego tak jest i glownie o przezyciach i opiniach na temat polek ale moze uda mi sie znalezc odpowiedzi na moje pytania.pozdrawiam
Witam serdecznie.Właśnie ostatnio pisałam ,że nasze forum odbiega od tematu i stało się bardziej plugawe niż powinno a osoby takie jak ty chcące dowiedzieć się o warunkach pracy wiele z tego forum nie wyniosą.Ale mam nadzieję ze ten temat się znudzi i "nowe" osoby dowiedzą się wreszcie rzeczy przydatnych w pracy.Czytaj uważnie wpisy Fresówki to osoba godna zaufania zawsze poradzi i jest w Hiszpanii.Nie robię dziewczynie reklamy bo jej nawet nie znam osobiście.Być może nieraz mijałyśmy się w sklepie.Czytaj uważnie i omijaj te sensacyjne bo są przesadzone.
masz racje..ja chcialabym sie dowiedziec konkretów..czyli jaka jest tam pogoda w grudniu i w kolejnych miesiącach..czy warto tam jechac wlasnie w te miesiace??co ze soba zabrac?ubranie?jakie?potrzebny mi jest raczej spis niezbednych rzeczy zeby tam jakos przetrwac..a nie czytanie ze polki sie puszczaja..ale mam nadzieje ze znajde tu osobe ktora mi to wszystko przyblizy..pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz..
i jeszcze jedno..dziekuje dziewczynom które odezwały sie na moje gg..napewno skorzystam jeszcze z waszych rad..i napewno bede miala jeszcze pytania:)..pozdrawiam:)
Wiem ze na wpisie o truskawkach jest duzo niepotrzebnych wpisow , ale duzo jest tez cennych informacji, wlasnie o pogodzie i co zabrac.Trzeba wczesniej jeszcze przejrzec archiwum tez truskawkowe.
Pogoda w grudniu jest zmienna jak to pogoda ale jest cieplej niz w polsce , nie ma mrozow po -20 stopni ale czasami temperatura spada pozniej zera.
Nie wiem dokladnie na jakie cytrusy chcesz jechac? wtedy mozna by okreslic czy oplaca sie jechac w te miesiace.Bo kazdy owoc ma jakis wysyp i wtedy najlepiej jechac.Ja jak znajde na forum swoja liste potrzebnych rzeczy to postaram sie wkleic, ale musisz zabrac cos cieplego i oczywiscie cos na upal.Zawsze pisalam o spiworze i to chyba pierwsza rzecz jaka trzeba zabrac , noce i poranki nawet w maju potrafia byc bardzo zimne.
fresowka 25 Sty 2007, 09:55 odpowiedz
Dla tych co jada pierwszy raz co zabrac? z takich najwazniejszych dla mnie niezbednych rzeczy w hiszpanii to :
*spiwor*ciepla pizama (noce potrafia byc bardzo zimne)*gumowce (w rajkach jest bloto i woda)*do pracy-cieply polar,koszulki bawelniane z krotkim rekawkiem, na ramiaczkach, dlugie spodnie luzne,jakas bawelniana koszulka z dluzszym rekawkiem, fajnie sie sprawdzaja flanelowe koszule.aha i jakies ubranko przeciwdeszczowe
*cos do opalania z filtrem,kapelusz na glowe, chusteczki lub czapka z daszkiem,
*rozmowki polsko-hiszpanskie
*na codzien to ciuszki wiosenno-letnie
*cos na komary
*sztucce,kubeczek,maly talerzyk (garnki,patelnie takie rzeczy sa w domkach)
*mozna zabrac troszke proszku do prania plyn do mycia naczyn rolke papieru toaletowego ale niekoniecznie bo w pierwszym dniu napewno pojedziecie do sklepu i sobie kupicie


jezeli chodzi o jedzenie to zalezy to od Was z mojego doswiadczenia to wiem ze jak jechalam pierwszy raz to mialam cala torbe jedzenia, trafilam na campo gdzie nie bylo zamrazarki i polowe rzeczy sie zepsulo, tak wiec zabrac ale z umiarem
w zeszlym roku bralam tylko kawe, wedline pakowana hermetycznie sporo bo lubie a jakos mi w hiszpanii nie smakuje
super..wielkie dzieki..takich informacji mi bylo trzeba..:))dziekuje jeszcze raz..pozdrawiam:)
hej...czy ktos jedzie do Huelva w pazdzierniku?
Witaj
Pytasz czy ktoś się wybiera do Hiszpanii na zbiory w październiku.Ja sie wybieram .ale na poczatku stycznia na zbiory pomarańczy,mandarynek i brzoskwiń,ale jest jeden problem.www.wup.gdansk.gov.pl
Pracę tą mogą podjąć tylko kobiety,małżeństwa lub pary.No i mamy problem,bo jestem chłopakiem i do tego nie mam chętnej która by ze mna wybrała sie do tej Hiszpanii.Siostra znalazła sobie prace,więc odpada,koleżanki które znam nie są zainteresowane,no i co tu zrobić
P.S-pomozesz
Pozdrawiam
Artur
To jeszcze raz ja.Dziewczyny! pewnie wiele z Was zamierza skorzystać z tej oferty pracy w Hiszpani,to są namiary
http://www.wup.gdansk.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3439&Itemid=279
Bardzo chce jechać na te zbiory ale jeśli nie znajdę sobie chętnej która również zamierza skorzystać z tej oferty pracy i zgodziła by się mi towarzyszyć w tym wyjeździe, to nici z tej pracy.Z tej oferty mogą skorzystać tylko kobiety,małżeństwa lub pary i ja właśnie próbuje sobie kogoś znaleźć do pary.
Help me!!!!
[email]
tel:695720515
Pozdrawiam
Artur
hi hi kurde ty jakiś zdesperowany facet jesteś ja też chce jechać i jadę jak wszystko dobrze pójdzie. A nie masz jakiejś koleżanki albo kogoś z rodziny weź ze sobą.
No właśnie jak na złość nie moge nikogo znaleźć,no cóż! chyba będę usiał sobie darować tą Hiszpanię..:-(
Uwaga na firme MTG z Grudziądza i jej oferty pracy przy cytrusach

----------------------------
www.forum.oszukany.pl
Rozi udalo Mi sie i jade w listopadzie na 6miesiecy....mam nadzieje ze bedzie ok,jade ze znajomymi:)
Witam-tez jade z moją dziewczyna w niedziele :)
cześc zastanawiam sie bo tez jade z dziewczyną czy dzwonili juz do was o 2listopadzie bo ja w końcu nie wiem czy jade teraz czy styczniu bo na dokumentach mam nap ze jak naj wcześnieji

poza tym ciekaw jestem jak tam jest mój GG to2595285
czy ktos jedzie z Lodzi teraz do Hiszpanii, 2 listopada?
Mam zamiar wyjechać 2 listopada.
Tylko nie wiem ,czy wyjazd jest
z dworca kaliskiego,czy fabrycznego?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Witam ja tez mam zamiar jechać na dniach ewentualnie tygodniach do Hiszpani na zbiorach jest bardzo i to bardzo ciężko nie badzcie przygotowani na Bóg wie jakie pieniądze płaca za koszyk jeden koszyk mandarynek 1,37 euro w godzine zrobić przeciętnie 2,5kosza:) czyli zarobek nie wielki po odliczeniu domu oraz ubezpieczenia i swojego życia tam pieniędzmi grzeszyć nie będziecie:) ja doskonale o tym wiem bo byłem ale i tak jadę lepsze to niż siedzieć w Polsce ale naprawdę pieniędzy dużych niema:)) Dokładnie Proszę uważać na firmę MTG bardzo dużo moich znajomych wykiwali jedno wielkie oszustwo nic więcej więc kto jest chętny na wyjazd ? widzę ze dużo osób do artiza i do tych którzy chcą jechać a nie aja pary szukajcie innych ogłoszeń potrzebują wszędzie osób i to bardzo dużo:) jak chcesz jechać to napisz do mnie na meila:) ja jadę w ciemno bo wiem ze na zbiory przyjmują wszędzie:) dosłownie siedząc na dworcu w Valencii czekając na autobus zaczepiła mnie babka która mówi po polsku czy szukam pracy przy zbiorach może:)
Witam wszystkich forumowiczów
Otóż planuje wyjazd na zbór pomarańczy i natrafiłem na takie ogłoszenie http://www.praca.zagranica.net/ad5875.htm telefon jest do Hiszpanii ale cóż zadzwoniłem odebrał polak i mówił że praca jest od zaraz że nawet dzisiaj można przyjechać :) dojazd do walencji na swój koszt tylko trzeba mieć przy sobie 100e na mieszkanie. Co o tym myślicie warto ryzykować?
Adam jesli to okolice Valenci to pewnie Qullera więc na moje oko nie warto ryzyykować ja byłem tam i moi znajomi też nie imeliśmy za co wrócic do domu pracodawca nie wyplacal pieniedzy na czas i zawwsze był jakieś tłumaczenia durne zapytaj sie o dokladne miejsce pracy lub zamieszkania
kaliskiego o 10 godzinie 2 listopada tez jade z dziewczyna
Ja chciałabym sie wybrac na zbiór owoców ale pod koniec maja tak do konca lipca... ;)
Witam kto jedzie do Hiszpanii w styczniu na zbiory mandarynek z Łodzi pozdrawiam.
hej jestem zainteresowana wyjazadem do Hiszpani na zbiory cytrusów i lub truskawek moze ktoś ma namiary .
Hej OHP teraz zbiera ludzi na wyjazd do Hiszpani na truskawki(myśle,że to lepsze niż cytrusy bo one ponoć mają kolce)
Czesc ja tez sie wybieram do Hiszpani na zbior cytrusow :)Znajdz moze jakas kolezankei namow ja ja trez jade sama :)pozdrawiam
Witaj Czita
Ja się wybieram w styczniu na te mandarynki.Zapisałem się z siostrą i koleżanka. Niestety ale z WUP w Gdańsku bo to spotkanie co było w Łodzi to przegapiłem.A ty byłaś na tym spotkaniu?Jeśli tak to czy mogłabyś się ze mną podzielić informacjami które tam dowiedziałaś odnośnie tego wyjazdu?
Pozdrawiam
Artur
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia