LLORET DE MAR- CHĘTNI

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, dalej będę drążyć temat pracy w Hiszpanii bo czasu coraz mniej, a chęci są ogromne. Czy ktoś już tam może pracował/był/ jest zainteresowany i myśli o tym całkiem poważnie? Zbierając sensowną grupę, choćby maleńką, łatwiej z wynajęciem mieszkania czy czymkolwiek, zbieram chętnych :)
witam
zycze powodzenia w szukaniu pracy, ponad połowa młodych hiszpanów nie ma pracy, wychodza na ulice i protestuja przeciw polityce Zapatero, milion rodzin zyje na skraju ubóstwa, rodzinom pozabierano zasiłki. nie wiem czy to dobry cel na szukanie pracy nawet przy wielkich checiach i optymizmie.
Hej kariiio1. Ja również chce wyjechac do pracy ale mysle nad Norwegia Holandia lub Anglia bo do Hiszpani na pewno nie pojade. Po tym co czytam na forach to nie ma tam po co jechac chyba ze na wycieczke. Ja chce znalezc tanie bilety autokarowe zebrac jakas wieksza grupe , fajnie by bylo jakby ktos znał świetnie języki no i jechac nawet w ciemno i kierowac sie na plantacje, lub wyszukac oferty pracy przez agencje posrednictwa-oczywiscie sprawdzone. Jednak jak wyżej pisałam nie chcę jechać sama więc czy jest ktoś chętny lub ktoś kto wie gdzie jechać konkretnie?
Pozdrawiam
jeśli ktoś jeszcze rozpatruje opcję wyjazdu do pracy do lloret, ale brakuje mu ludzie, pisać na pw. można zastanowić się jeszcze nad opcją "najtańsze wczasy" jeśli ktoś boi się wyjechać całkiem w ciemno, gdzie ma się zapewniony nocleg na 9 dni i transport powrotny w razie gdyby coś poszło nie tak. coraz mniej czasu!!!
Praca w Lloret de mar.Witam.Pracuje w LLoret de mar od paru lat i dla chętnych z angielskim nie ma problemu ze znalezieniem pracy w sezonie.Zalezy jednak czy ktoś jest powazną osobą i jedzie tam pracować i przy okazji pozwiedzac i polezeć na plaży czy może imprezowac i potem narzekac ze nic z tego nie wyszło a niestety wiele osób wpada na pare dni jak zerwani z łańcucha i zaraz wracają z ręka w nocniku.Nie bedę tez oszukiwał bo znam realia i większe szanse mają ładne dziewczyny bo przeciez ktos musi przyciągać klientów a nie odstraszać.Ze względu na to iz mam tam wielu przyjaciół mogę polecić gościa który wynajmuje mieszkania ale z tego co wiem pary lub same dziewczyny i ze wzgledu iż w tym bloku mieszkają sami pracownicy którzy pracuja w nocy jest tam dyscyplina,jesli pijesz i robisz za duzo hałasu to jest eksmisja i zadnych zwrotów,koleś jest konkretny nikogo nie oszukuje i od razu mówi jak jest cena to chyba ok 200e za miech,na taniej nie liczcie chyba ze po 10os w pokoju :) to jego nr 515944949 nie wiem czy jest juz w hiszpanii czy jeszcze w PL.Ja jadę dopiero w lipcu jak pozaliczam ;) Język hiszpański dobrze troszke znać ale np w LLoret spokojnie wystarczy anglik.
Pozdrawiam
Hej Karii,
jak twoje plany są nadal aktualne to daj znać na maila: [email]
jestem za tym zeby jechać w ciemno gdziekolwiek do hiszpanii,
ja mogę wyjechać na początku lipca

pozdrawiam
Hola holita Andrealex,
masz jakies hiszpanskie, namiary na firme, w ktorej pracowles w lloret?
z gory wielkie gracias
Hola granjero!
Hiszpańskie namiary...heh z chęcią podam Ci nr do menadzera np w disco hollywood w lloret albo do mobysu,zaczynałem w temptation a restauracji i lokali jest ponad 100 w lloret i teoretycznie w każdym w sezonie mozesz coś znależć,ale w czym rzecz : Nikt Cię nie zatrudni przez telefon czy na podstawie CV, i dobrze ich rozumiem bo tylko widzac i rozmawiając z człowiekiem mozna wstępnie ocenic czy ktoś ma predyspozycje zeby pracować np za barem.
Byłęś kiedyś w lloret tak apropo albo ogólnie za granicą?Strona www.discohollywood.es to adres najlepszego klubu tel do biura +34972369364 ale jeżeli nie mówisz po hiszpańsku to nie dzwoń ;) Hiszpanie ledwo co dogadują sie z turystami co dopiero przez tel.
Pojedziesz,zobaczysz to będziesz wiedział o czym mówie ,pozdrawiam i powodzenia
jestem aktualnie w hiszpani, ale nie podoba mi sie pomysl ruszania w ciemno szczegolnie do takiego turystycznego "zadupia" jak lloret... i jezeli daja prace tylko na podstawie rozmowy w 4 oczy znaczy to ze mnostwo tam wszelkiej narodowsci ludkow ktorzy odbici szukaja czegokolwiek... czyz nie tak?
takie traktowanie ludzi mi nie odpowiada...
ja mam wieloletnie doswiadczenie za barem i w turystyce ogolnie...
hiszpanski tez mi sie obil o uszy...
dzieki wielkie
paz
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe