Szukam pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Mam proste pytanie czy w chwili obecnej idzie w Hiszpanii znaleźć jakąkolwiek pracę?W Hiszpanii byłem przez 5 lat ale ze względu na zwolnienia związane z kryzysem musiałem zjechać do Polski lecz myślę o tym że kiedyś znów uda się tam wrócić.Język hiszpański znam perfekcyjnie.Może ktoś coś słyszał o jakichś przyjęciach gdzieś do pracy lub ma jakieś namiary bezpośrednio do pracodawców Hiszpańskich.Może być tylko kontakt sam się dogadam.Dziękuję z góry.
Cytat: piter77
W Hiszpanii byłem przez 5 lat ale ze względu na zwolnienia związane z kryzysem musiałem zjechać do Polsk

Od tamtej pory do dziś było tylko coraz gorzej.
Jeszcze przez kilka lat Hiszpanię bym sobie odpuściła, chyba, że masz się gdzie zaczepić i z czego żyć przez kilka miesięcy intensywnych poszukiwań.
Mnie raczej interesowały by namiary od kogos kto juz tam jest na pracodawców hiszpanskich poszukujacych pracownikow.Reszte sam załatwie.
Acha. To Ci niestety nie pomogę, bo znam raczej szukających pracy niż szukających pracowników. Powodzenia.
Sam w chwili obecnej poszukuje pracy tzn. chcialbym wrocic do Hiszpanii i tam pracowac ale niestety moj budzet nie pozwala na to zeby pojechac tam i przez kilka miesiecy zyc intensywnie szukajac pracy.Na to trzeba miec kase a i szanse znalezienia sa niepewne.Niestety nie stac mnie na takie ryzyko.Gdybym mial pieniadze na wywalenie juz dawno podjał bym taka opcje.
Moje [gg] lub PW.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa