trudne slowa... dla mnie....

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Zostaly nam 2 tygodnie. Nie moge wyobrazic sobie naszego rozstania. Nie moge sobie wyobrazic,ze pewnego dnia sie obudze ze swiadomoscia,ze cie nie zobacze. Wiem,ze nie mozesz jechac ze mna. Zaluje,ale obiecuje juz wiecej nie przekonywac cie do wyjazdu. Ale jednej rzeczy jestem pewien. Jestem pewien,ze wroce tu za pare miesiecy. Wroce dla ciebie,dla nas. Bo mimo wszystko wierze,ze mozemy byc razem.Zaryzykuje wszystko co mam,by sie przekonac czy mam racje.

Chcialbym zebys obiecala mi jedna rzecz. Nie bedziesz sluchac co ja ci mowie,co on ci mowi,ani twoje kolezanki. Posluchaj siebie,posluchaj swojego serca. Nie wiem co do mnie czujesz,ale po moim wyjezdzie bedziesz miala okazje sie przekonac czy ci czekos brakuje,czy tesknisz.

Chcesz wiecej czasu. Ja to rozumiem,ale z drugiej strony wiem,ze po roku czy dwoch nie bedzie ci latwiej. Z kazdym dniem bedzie ci trudniej podjac decyzje.
Ale pomysl o sobie. Jestes mloda,masz plany,marzenia. Nie rezygnuj z tego. Badz choc troszke egoistyczna i zrob co jest lepsze dla ciebie.

Naprawde chcialbym ci pomoc. Tylko powiedz mi jak. Chcialbym zebys byla szczesliwa-to jest teraz najwazniejsze dla mnie. Nie jestes sama,masz mnie,masz kolezanki. Niewazne co postanowisz-powiedz mi przez telefon-uszanuje kazda twoja decyzje.
Do kogo sa skierowane te mysli?
to chyba była prośba o przetłumaczenie .. ?
Tekst sugeruje, że wcześniej była znajomość, rozmowy... więc trochę dziwnie wygląda, gdyby nagle trzeba było tłumaczyć te słowa, skoro wcześniej w jakimś języku był bezpośredni kontakt... hmm.
to chyba cos w rodzaju wyznania...tutaj..specyficzne miejsce...oby trafiło...
Choć patrząc na wcześniejsze wpisy i prośby, to jednak chyba rzeczywiście chodzi o tłumaczenie... ale z tłumaczeniem takich tekstów to trzeba chyba poczekać, aż specjaliści się obudzą i wpadną na forum ;)
od czesci textow tego typu ja jestem specjalistką,ale tego po przeczytaniu pierwszego zdania sie boje.a Jose co Twojej słusznej uwagi o wcześniejszym kontakcie to wszystkie te prośby o tłumaczenie listów,sms-ow, wyznań mnie dzwią- ale coż czasem miłość BEZ SŁÓW trzeba rozumieć dosłownie:)
No dobra, przyznam się, to do mnie :D
No wiesz banan...to bylo do mnie!! Ale romantyczne nie?;-))
ale się nabijacie, przecież jeśli ktoś ze sobą był, to łatwiej w życiu realnym wyrazić swoje uczucia, nawet łamanyn językiem, a poza tym sa gesty i spojrzenia:)
Jose,nie wierzę, że ten tekst byłby dla Ciebie za trudny, troche postawy charytatywnje mógłbyś okazać;)
Bea, wiesz, że ja wolę krótkie formy niewierszowane :)
A nie mówiłem, że specjaliści wcześniej czy później doczłapią na foro :D
hehe najczesciej idzie w ruch słownik ,kiedy pojechalam w Espani potrafiłam powiedziec NIE i TAK , coprawda nie wyobrazam sobie ze dwoje ludzi moze KOCHAC nie kumając w ogole o czym do siebie mówią , co nie znaczy , że chemia nie ma tu nic do powiedzenia , no i do KOCHANIA SIĘ, tak jak mowisz slowa nie są potrzebne.

Pomóżcie biedakowi no.....:)

pozdrawiam tego szaleńca zakochanego po koniuszki włosów
fakt-pisalem to w nocy i zapomnialem dodac,ze prosze o przetlumaczenie na hiszpanski. a co do rozmow to rozmawiamy po angielsku,bo dopiero dla niej zaczalem sie uczyc hiszpanskiego. ale jestem poczatkujacy.... naszczescie moj angielski jest lepszy. jednak chcialem ten gtekst po hiszpansku,dla niej. jesli bedzie ktos tak uprzejmy.... choc 2 akapity.... dzieki....
Wiec tomi ja Ci pomoge:) może być troszkę błędów..disculpe. mam nadzieje,że Wam się ułoży:)

Nos quedan 2 semanas..No puedo imaginarme nuestra separación.No puedo imaginarme que algun día me desperte con saber que no te veré nunca mas..Sé, que no puedes ir conmigo. Lo siento, pero te prometo que no voy a convencerte más.. Pero estoy seguro sobre una cosa.Estoy seguro que volvere aqui depsues de algunos meces. Volvere para ti.. para nosotros. Porque aparte de todo, yo creo que podemos estar juntros. Ariesgare todo que tengo para convencerme si tengo razón.

Quisiera que me prometas una cosa. Que no vas a escuchar que te digo yo, que te dice él ni tus compañieras. Escucha a tu misma, escucha a tu corazón.No se que tu sientes para mi, pero depsues de mi salida tendras oportunidad para ver si te falta algo.. si echas de menos..

Quieres tener mas tiempo. Lo entiendo-pero de otro lado- sé, que depsues de un o dos años no sere mas facil.. Estas jovén, tienes tus proyectos, sueños..No resigna de esto!Sea egoista un poquito y haz lo que es lo mejor para ti.

En serio quisiera ayudarte.Solo dime como.Quisiera que seas feliz, es lo que es mas importante para mi.No estas sola,me tienes, tienes tus compañeras.. No importa que decidiras- dime por telefono- respetare cada tu decisión
Akcenty do wstawienia:)

Nos quedan dos semanas.No puedo imaginarme nuestra despedida.No puedo imaginarme que algun dia me levanto, sabiendo que no te voy a ver.Se, que no puedes irte conmigo.Me arrepientire, pero te prometo que no te voy a a convencer mas para irte conmigo.Pero si que estoy seguro de una cosa.Estoy seguro de que volvere dentro de unos meses.Volvere para ti, para nosotros.A pesar de todo,creo, que podemos estar juntos.Me arriesgare todo lo que tengo, para convencerte de que tengo la razon.Quiesiera que me prometieras una cosa.No vas a hacer caso de lo que yo te diga, o el, ni tus amigas.Solo escucha a ti misma, a tu corazon.No se lo que sientes por mi, pero depues de mi salida, tendras la oportunidad para enterarte de que si te falte algo, si me eches de menos.
Quieres mas tiempo.Lo entiendo, pero por otra parte se, que despues de un ańo o dos, nada te ira mas facil.Cada dia te sera mas dificil tomar la decision. Pero piensa en ti.Eres joven, tienes planes, ilusiones.No los dejes.Se un poco egosista y haz lo que sea mejor para ti.de verdad me gustaria ayudarte, pero dime, como?
Quiesiera que fueras feliz, eso es lo mas importante para mi de momento.No estas sola, me tienes a mi, tus amigas,No importa lo que hagas- dimelo por telefono-respetare cada de tus decicones.
decisones;)
Bea, wiesz, że ja wolę krótkie formy niewierszowane :)
A nie mówiłem, że specjaliści wcześniej czy później doczłapią na foro :D

Ja nie człapię , ja stąpam:)))
dzieki,dzieki,dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia