Pomoże ktoś??

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Przetłumaczy ktoś taki list??

"Mam na imie... i mam 16 lat. Jestem kibicem piłkarskim z Polski. Interesuję się piłką nożną od bardzo dawna. W moim wolnym czasie często gram w piłkę ze swoimi przyjaciółmi.
Interesuje się bardzo włoską piłką nożną. Jesteście moim ulubionym klubem / bardzo lubie wasz klub. Ciesze się że ostatnio klub spisuje się dobrze. Mam nadzieje że klub będzie w czołówce i życze zwyciestw w następnych meczach.
Jestem też kolekcjonerem piłkarskich pamiątek. Moja kolekcja jest mała ale chciałbym ją powiększyć. Dlatego chciałbym poprosić o przesłanie mi kilku darmowych pamiątek związanych z waszym świetnym klubem ( na przykład: zdjęc z autografami piłkarzy, odznak, proporczyków,biletów z poprzednich meczów). Mam nadzieje że mój list nie sprawi wam kłopotów.
Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź. Zycze powodzenia i wielu sukcesów w Serie A

Z poważaniem...

Mój adres....
a dlaczego piszesz to na forum hiszpanskim a nie wloskim skoro to jest list do jakiejs wloskiej druzyny??
sorry pomyłka....

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego